DODATKOWE -7% RABATU! SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY!
Do końca promocji pozostało:
6 6 6 6
9 9 9 9
3 3 3 3
0 0 0 0
0 0 0 0
2 2 2 2

Amortyzator KYB 334395 (Oś tylna strona lewa)

Amortyzator KYB 334395 (Oś tylna strona lewa)
Amortyzator KYB 334395 (Oś tylna strona lewa)
Powiększ
KYB

Producent: KYB

Seria: Excel-G

Kod produktu: 334395

Jednostka: szt

Lokalizacja w aucie Oś tylna strona lewa

Rodzaj amortyzatorów gazowy Amortyzator gazowy naprawdę jest to amortyzator olejowo-gazowy, inaczej hydropneumatyczny, w którym czynnikiem tłumiącym jest olej hydrauliczny i sprężony gaz (zazwyczaj azot), które oddzielone są ruchomą przegrodą. W przypadku tego typu amortyzatora, jego budowa jest prosta, ponieważ składa się tylko z jednej rury w której znajduje się pracujący tłok.
dowiedz się więcej...

Typ amortyzatora rozpórka zawieszenia Rozpórka zawieszenia to sztywna rozpora łącząca kielichy amortyzatorów. Ma na celu usztywnienie karoserii, aby nie ulegała ona odkształceniom podczas jazdy. Dzięki zamontowaniu rozpórki zawieszenia samochód staje się mniej podatny na odkształcenia podczas jazdy w zakrętach.
dowiedz się więcej...

System tłumienia drgań zawieszenia dwururka System dwururki stosowany jest w amortyzatorach olejowych. Amortyzator taki składa się z rurki wewnętrznej, w której zanurzony jest pracujący tłok oraz z rury zewnętrzej, która pełni funkcję osłony oraz zbiornika zbierającego nadmiar oleju.
dowiedz się więcej...

EAN 4909500628089

383,00 Cena za sztukę. Zawiera VAT
Ilość:
+
-
Dodaj do koszyka

Dostępność towaru: dostępny   

Zwroty: Do 14 dni ? X
Oferujemy możliwość zwrotu i bezproblemowej wymiany zakupionych części w ciągu 14 dni od zakupu.
Więcej o zwrotach i wymianach
Szczegóły

Dodatkowe informacje o Amortyzator 334395 KYB

  • Lokalizacja w aucie:  Oś tylna strona lewa
  • Rodzaj amortyzatorów:  gazowy Amortyzator gazowy naprawdę jest to amortyzator olejowo-gazowy, inaczej hydropneumatyczny, w którym czynnikiem tłumiącym jest olej hydrauliczny i sprężony gaz (zazwyczaj azot), które oddzielone są ruchomą przegrodą. W przypadku tego typu amortyzatora, jego budowa jest prosta, ponieważ składa się tylko z jednej rury w której znajduje się pracujący tłok.
    dowiedz się więcej...
  • Typ amortyzatora:  rozpórka zawieszenia Rozpórka zawieszenia to sztywna rozpora łącząca kielichy amortyzatorów. Ma na celu usztywnienie karoserii, aby nie ulegała ona odkształceniom podczas jazdy. Dzięki zamontowaniu rozpórki zawieszenia samochód staje się mniej podatny na odkształcenia podczas jazdy w zakrętach.
    dowiedz się więcej...
  • System tłumienia drgań zawieszenia:  dwururka System dwururki stosowany jest w amortyzatorach olejowych. Amortyzator taki składa się z rurki wewnętrznej, w której zanurzony jest pracujący tłok oraz z rury zewnętrzej, która pełni funkcję osłony oraz zbiornika zbierającego nadmiar oleju.
    dowiedz się więcej...
Widok karty produktu w PDF: Amortyzator (KYB 334395)
Część znajduje się w kategorii: Amortyzatory
Nr-y OEM

Numery części OEM

Producent Numer OEM
BOGE 32-P33-A
SACHS 312902
TOYOT 4853049215
TOYOT 4854048160
TOYOT 4854048170
TOYOT 4854048180
TOYOT 4854049205
TOYOT 4854049215
TOYOT 4854049225
TOYOT 4854049295
TOYOT A094314866
Montowane w autach
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Powiązane
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Baza wiedzy Opinie (30)

Opinie o Amortyzator 343413 KYB

Zaloguj się żeby dodać komentarz. LOGOWANIE

opinie puchar
2019-02-28
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Świetny amortyzator w przystępnej cenie
opinie puchar
2019-02-25
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
super amortyzator w bardzo dobrej cenie
opinie puchar
2018-01-13
4/5
Jakość:
4/5
Precyzja:
4/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
4/5
Działa poprawnie już ponad rok. Bardzo dobre amortyzatory.
opinie puchar
2018-01-11
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Samochód sztywny, bardzo dobrze trzyma się drogi. Cena do jakości na bardzo duży PLUS. Polecam.
opinie puchar
2017-10-04
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
dobre i warte swojej ceny - polecam każdemu kto planuje lub jest zmuszony na zmianę na nowe. po prawie roku użytkowania są w niemal idealnym stanie
opinie puchar
2017-10-04
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
super amortyzatory, bardzo dobra jakość no i znana firma co przekonało mnie do kupienia właśnie ich. jestem zadowolonym kierowcom który ceni sobie jakość
opinie puchar
2017-10-04
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
KYB to według mnie najlepsze dostępne amortyzatory na rynku! Oczywiście jeżeli chodzi o porównanie ceny do jakości. Jeżdżę już dobrą chwilę na takich i jestem mega zadowolony!
opinie puchar
2017-10-04
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
jak dla mnie nie ma innych producentów amortyzatorów. od lat stosuje KYB i nie narzekałem na żadne które zakupiłem. polecam!
opinie puchar
2017-10-04
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
szukałem odpowiednich amortyzatorów do swojej audicy i znalazłem właśnie te. przyznam szczerze że jestem mile zaskoczony bo bardzo dobrze tłumią przy większych nierównościach
opinie puchar
2017-06-16
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Znam same dobre opinie o amortyzatorach KYB. Nie psują się, są wykonane z materiałów najwyższej jakości. Ja jako użytkownik mogę dodać, że bardzo dobrze tłumią drgania.
opinie puchar
2017-06-08
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Po wymianie amortyzatorów z oryginalnych na Kayaba auto nie straciło na komforcie. Nie są tak twarde dzięki czemu nie czuć tak bardzo nierówności na drodze. Na dodatek materiały z których został wykonany są bardzo trwałe.
opinie puchar
2017-06-08
4/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
4/5
Ogólne wrażenia
4/5
W tej cenie nie znalazłem nic lepszego. Amorek mam od ponad roku i jestem z nich bardzo zadowolony. :)
opinie puchar
2017-06-07
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
4/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
4/5
Ogólne wrażenia
5/5
Niedawno padły w mojej a6 przednie amorki i mechanik polecił mi firmę KYB. Zakupiłem je na stronie iParts.pl i wszystko poszło jak z płatka. Obsługa jest bardzo miła. Części bardzo szybko przyszły. Gorąco polecam.
opinie puchar
2017-05-22
3/5
Jakość:
3/5
Precyzja:
3/5
Ocena działania
3/5
Ocena użytkownia
3/5
Ogólne wrażenia
3/5
Zamontowane w Dusterze. Wyraźna różnica w komforcie jazdy szczególnie podczas jazd w terenie. Rozsądna cena za dobrą jakość.Polecam firmę KYB
opinie puchar
2016-12-22
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Polecam ten amortyzator tej marki bo sprawdza się bardzo dobrze w moim samochodzie. działa bezproblemowo także zachęcam do kupna tego amortyzatora bo warto
opinie puchar
2016-12-22
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Bardzo dobry amortyzator firmy Kayaba . Działa bez zarzutów. Polecam ten produkt. W ogóle zakupy w tym sklepie są fajne z uwagi na ilość części. Zawsze można znaleźć to czego się szuka.
opinie puchar
2016-12-22
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Amortyzator firmy Kayaba jest sprawdzonym amortyzatorem godnym polecenia. Używam już go kilka miesięcy i niemam żadnych problemów z uruchomieniem samochodu. Zawsze za pierwszym razem i to na mrozach.
opinie puchar
2016-12-20
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Świetny amortyzator Kayaba . Polecam go bo jestem zadowolony z niego. Polecam też robienie zakupów w Iparts bo mają bardzo duży wybór.
opinie puchar
2016-11-04
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Amortyzator który zamówiłem uratował mi zycie:) poprzedni dość szybko się zużył. Mam nadzieje, że ten będzie wytrzymywał długo.
opinie puchar
2016-11-04
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
to już trzecie moje zamowienie w tym sklepie i zostane chyba ich stałym klientem z uwagi na dobre ceny i czas dostawy.
opinie puchar
2016-11-07
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Zamówiłem ostatnio amortyzator z tego sklepu i wszystko przebiegło sprawnie i niebyło żadnych problemów.
opinie puchar
2016-09-20
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
POLECAM sprawdzone dobre amorki
opinie puchar
2016-07-26
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Kupiłem z polecenia pana z sklepu. Fajny, przyjemny amortyzatorek, sprawia wrażenie solidniejszego niż był zamontowany wcześniej. Po wymianie okazało się, że auto jest jakby delikatnie sztywniejsze, a nieruchomosci tłumi tak jak potrzeba. Jestem bardzo zadowolony z zakupu kayab.
opinie puchar
2016-04-23
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
polecam
opinie puchar
2016-03-15
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Świetnie się jeździ na tych amorach. Mam do tego sprężyny z Apexa i samochód leży idealnie.
opinie puchar
2016-03-15
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Świetnie się jeździ na tych amorkach. Mam do tego sprężyny Apexa i świetnie to współgra.
opinie puchar
2016-03-12
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
4/5
Ocena działania
4/5
Ocena użytkownia
4/5
Ogólne wrażenia
5/5
Kupiłem niedawno do Astry H Kombi i pracują bardzo dobrze. Wcześniej były oryginalne i nie czuje różnicy. Świetnie wybierają nierówności, są bardzo ciche i fajnie usztywniają auto. Spokojnie można je polecić.
opinie puchar
2015-12-23
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
moim zdaniem najlepsza z możliwości i w fajnej cenie, polecam
opinie puchar
2015-10-26
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Według mnie najlepsza marka amortyzatorów na rynku. Solidne, odpowiednio twarde i w miarę tanie. Polecam!
opinie puchar
2015-10-26
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
jeśli ktoś szuka bardzo dobrych amortyzatorów to z całą odpowiedzialnością mogę polecić właśnie te KYB, super producent.
Oryginalne Amortyzatory w najlepszych cenach

AmortyzatoryAmortyzatory stanowią zasadniczą część układu zawieszenia, która ma za zadanie tłumić drgania i stabilizować jazdę oraz utrzymywać w odpowiedniej pozycji sprężyny zawieszenia. Specjaliści twierdzą, iż jest to jeden z najważniejszych podzespołów w samochodzie. Wyróżnia się dwa podstawowe typy amortyzatorów: ...

Sprawdź Amortyzatory

Marka KYB (Kayaba)

Firma KYB (Kayaba) jest wiodącym liderem produkcji amortyzatorów samochodowych. Według danych firmy co czwarty nowy samochód fabrycznie wyposażony jest w amortyzatory Kayaba. Na tak ogromną skalę produkcji pozwala największa fabryka amortyzatorów na świecie, którą przedsiębiorstwo KYB wybudowało na terenie Japonii oraz 14 pozostałych fabryk zlokalizowanych na całym świecie. Umożliwia to produkowanie przeszło 75. milionów amortyzatorów w skali roku, ...

Szukaj cześci KYB

Obsługa klienta