MIKOŁAJKOWY WEEKEND DARMOWEJ DOSTAWY! JUŻ OD 99 PLN!
Do końca promocji pozostało:
0 0 0 0
6 6 6 6
2 2 2 2
0 0 0 0
3 3 3 3
7 7 7 7

Amortyzator JAPANPARTS MM-00169 (Oś przednia, z lewej strony)

Amortyzator JAPANPARTS  MM-00169 (Oś przednia, z lewej strony)
Amortyzator JAPANPARTS MM-00169 (Oś przednia, z lewej strony)
Powiększ
JAPANPARTS

Producent: JAPANPARTS

Kod produktu: MM-00169

Jednostka: szt

Lokalizacja w aucie Oś przednia, z lewej strony

Rodzaj amortyzatorów Gazowy

Typ amortyzatora Rozpórka zawieszenia

System tłumienia drgań zawieszenia Dwururka

Parzyste numery artykułów MM-00170

Dostępność towaru: zapytaj o termin realizacji   

Zwroty: Do 14 dni ? X
Oferujemy możliwość zwrotu i bezproblemowej wymiany zakupionych części w ciągu 14 dni od zakupu.
Więcej o zwrotach i wymianach
Szczegóły

Dodatkowe informacje o Amortyzator MM-00169 JAPANPARTS

  • Lokalizacja w aucie:  Oś przednia, z lewej strony
  • Rodzaj amortyzatorów:  Gazowy
  • Typ amortyzatora:  Rozpórka zawieszenia
  • System tłumienia drgań zawieszenia:  Dwururka
  • Parzyste numery artykułów:  MM-00170
Część znajduje się w kategorii: Amortyzatory
Nr-y OEM

Numery części OEM

Producent Numer OEM
ASHIKA MA-00169
ASHUKI 125-127A
BILSTEIN 22-118738
BOGE 32-N54-A
BOGE 32-N58-A
FIAT 51782168
FIAT 51804881
FIAT 51805143
FIAT 51839112
FIAT seeOriginal
JAPKO MJ00169
KAMOKA 2019052
KAMOKA 20334838
KYB 334633
MEYLE 626 623 0006
MONROE 16476
MONROE E7020
MONROE E7049
MONROE G8010
OPEL 13118701
OPEL 13118703
OPEL 13118705
OPEL 13118709
OPEL 13118711
OPEL 13178174
OPEL 344089
OPEL 39181527
OPEL 51757121
OPEL 93171476
OPEL 93171477
OPEL 93171479
OPEL 93174081
OPEL 93174083
OPEL 93174084
OPEL 93174098
OPEL 93181527
OPEL 93181528
OPEL SA344069
OPTIMAL A-3609GL
SACHS 312 601
SACHS 312 603
SACHS 312 605
SACHS 312 609
SACHS 312 611
VAUXH 13117280
VAUXH 93171478
VAUXH 93171480
VAUXH 93171481
VAUXH 93174077
VAUXH 93174078
VAUXH 93174080
VAUXH 93174099
VAUXH 93174102
VAUXH 93174246
Montowane w autach
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Powiązane
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Baza wiedzy Opinie (1)

Opinie o Amortyzator MM-00169 JAPANPARTS

Zaloguj się żeby dodać komentarz. LOGOWANIE

opinie puchar
2016-09-29
4/5
Jakość:
4/5
Precyzja:
4/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
4/5
stosunek ceny do jakości jest super , jednak można coś dobrego polecić za rozsądną cenę

Amortyzator MM-00169

Amortyzatory

Amortyzatory samochodowe to podstawowy i zarazem kluczowy element eksploatacyjny układu zawieszenia. Ich rola sprowadza się przede wszystkim do tłumienia drgań, maksymalnej stabilizacji samochodu podczas jazdy i utrzymywania sprężyn układu zawieszenia w prawidłowej pozycji podczas podróżowania. Dla komfortu i bezpieczeństwa jazdy ich obecność oraz sprawność jest więc nieoceniona.

Dziury, wyboje a także progi zwalniające to prawdziwa zmora amortyzatorów samochodowych. Dlatego mimo, że z porad specjalistów wynika, że amortyzatory wymienia się z reguły po przejechaniu 80 – 100 tys. kilometrów, to czynnik eksploatacyjny (stopień eksploatacji oraz stan dróg, po których się poruszamy) może ten okres nieco skrócić. Dlatego zaleca się, by przeprowadzać przegląd techniczny amortyzatorów co około 15 – 20 tys. kilometrów. To najlepszy sposób, by uniknąć niespodziewanej awarii.

Wymiana amortyzatorów na nowe nie należy do skomplikowanych i bardzo kosztownych. Mało tego zakup amortyzatorów znanej i cenionej na rynku części zamiennych marki to koszt niewielki w porównaniu z awariami, które mogłyby wystąpić na skutek odwlekania wymiany w czasie. Najważniejsze, o czym kierowca powinien pamiętać to zakup pełnego kompletu na tylną i przednią oś – amortyzatory wymienia się zawsze parami na danej osi (tylko taka wymiana gwarantuje poprawne i przewidywalne dla kierowcy zachowanie samochodu w trakcie jazdy).

Co do wyboru nowych amortyzatorów do samochodu to zawsze najlepiej kierować się ku znanym, sprawdzonym markom części zamiennych. Zakup takich amortyzatorów to gwarancja wysokiej jakości i niezawodności, co przełoży się na skuteczność ich funkcjonowania podczas jazdy samochodem.

JAPANPARTS

Japanparts zajmuje się dystrybucją oraz sprzedażą części do wielu modeli samochodów pochodzących od azjatyckich oraz amerykańskich producentów, takich jak Toyota, Mazda, Mitsubishi, Chrysler i wielu innych. Wieloletnia obecność w branży oraz przywiązanie do jakości sprawia, że usługi i części z logiem marki Japanparts słyną ze znakomitej jakości i są cenione przez klientów na całym świecie. Firma działa od 1988 roku i obecnie eksportuje swoje produkty do ponad 150 krajów z całego świata.

Marka oferuje swoim klientom szeroki wybór części samochodowych, są to głównie filtry, elementy układu hamowania, sprzęgła, zawieszenia i układu kierowniczego, a także silnika oraz jego osprzętu. Każdy ze sprzedawanych produktów przechodzi specjalne badania, które mają za zadanie potwierdzenie jej znakomitej jakości oraz trwałości. Do oferty ciągle trafiają nowe pozycje, które dzięki znakomitej jakości oraz wysokim standardom wykonania są w stanie sprostać oczekiwaniom klientów.

Dzięki wspomnianym cechom, firma Japanparts jest jedną z najchętniej wybieranych wśród właścicieli aut japońskich, koreańskich oraz niektórych modeli pojazdów amerykańskich i zapewnia im pewność, komfort, a co najważniejsze bezpieczeństwo na drodze.

Obsługa klienta