DZIEŃ DARMOWEJ DOSTAWY! JUŻ OD 50 PLN!
Do końca promocji pozostało:
1 1 1 1
5 5 5 5
0 0 0 0
2 2 2 2
3 3 3 3
3 3 3 3

Amortyzator DELPHI D2259060 (Oś tylna)

Amortyzator DELPHI  D2259060 (Oś tylna)
Amortyzator DELPHI D2259060 (Oś tylna)
Powiększ
DELPHI

Producent: DELPHI

Kod produktu: D2259060

Jednostka: szt

Lokalizacja w aucie Oś tylna

Rodzaj amortyzatorów Olejowy

System tłumienia drgań zawieszenia Dwururka

Sposób mocowania amortyzatora Górne oko

Sposób mocowania amortyzatora Dolne oko

139,00 Cena za sztukę. Zawiera VAT
Zapytaj o dostępność

Dostępność towaru: zapytaj o termin realizacji   

Do darmowej dostawy brakuje: 50 zł
Zwroty: Do 14 dni ? X
Oferujemy możliwość zwrotu i bezproblemowej wymiany zakupionych części w ciągu 14 dni od zakupu.
Więcej o zwrotach i wymianach
Szczegóły

Dodatkowe informacje o Amortyzator D2259060 DELPHI

  • Lokalizacja w aucie:  Oś tylna
  • Rodzaj amortyzatorów:  Olejowy
  • System tłumienia drgań zawieszenia:  Dwururka
  • Sposób mocowania amortyzatora:  Górne oko
  • Sposób mocowania amortyzatora:  Dolne oko
Widok karty produktu w PDF: Amortyzator (DELPHI D2259060)
Część znajduje się w kategorii: Amortyzatory
Nr-y OEM

Numery części OEM

Producent Numer OEM
H.HESS/BIL BNE-6452
KAGER 81-0043
LIPME 127223
MAYSAN MAN PN7331146
MERCEDES-BENZ 6013201231
MERCEDES-BENZ 6023201231
MERCEDES-BENZ 9013200031
MERCEDES-BENZ 9013200231
MERCEDES-BENZ 9013200431
MERCEDES-BENZ 9013200631
MERCEDES-BENZ 9013200731
MERCEDES-BENZ 9033200031
MONROE V1116
OPTIMAL A-2108H
RECORD FR. 004127
STELLOX 1112-0031-SX
STELLOX 1212-0037-SX
VW 2D0513029
VW 2D0513029A
VW 2D0513029B
VW 2D0513029E
VW 2D0513029F
VW 2D0513029G
VW 2D0513029P
Montowane w autach
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Powiązane
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Baza wiedzy Opinie (5)

Opinie o Amortyzator D2259060 DELPHI

Zaloguj się żeby dodać komentarz. LOGOWANIE

opinie puchar
2014-12-28
4/5
Jakość:
4/5
Precyzja:
4/5
Ocena działania
4/5
Ocena użytkownia
4/5
Ogólne wrażenia
4/5
polecam
opinie puchar
2014-11-06
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
4/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Polecam te amortyzatory. Cena na iparts.pl bardzo przystępna. Pozdrawiam
opinie puchar
2014-07-14
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
polecam delphi świetna firma
opinie puchar
2013-09-03
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
b.dobre amortyzatory. w tej cenie szczerze polecam.
opinie puchar
2013-03-26
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
jak na kropke to w zupelnosci wystarcza nie ma sie co wyglupiac z drozszymi amortyzatorami

Amortyzator D2259060

Amortyzatory

Amortyzatory samochodowe to podstawowy i zarazem kluczowy element eksploatacyjny układu zawieszenia. Ich rola sprowadza się przede wszystkim do tłumienia drgań, maksymalnej stabilizacji samochodu podczas jazdy i utrzymywania sprężyn układu zawieszenia w prawidłowej pozycji podczas podróżowania. Dla komfortu i bezpieczeństwa jazdy ich obecność oraz sprawność jest więc nieoceniona.

Dziury, wyboje a także progi zwalniające to prawdziwa zmora amortyzatorów samochodowych. Dlatego mimo, że z porad specjalistów wynika, że amortyzatory wymienia się z reguły po przejechaniu 80 – 100 tys. kilometrów, to czynnik eksploatacyjny (stopień eksploatacji oraz stan dróg, po których się poruszamy) może ten okres nieco skrócić. Dlatego zaleca się, by przeprowadzać przegląd techniczny amortyzatorów co około 15 – 20 tys. kilometrów. To najlepszy sposób, by uniknąć niespodziewanej awarii.

Wymiana amortyzatorów na nowe nie należy do skomplikowanych i bardzo kosztownych. Mało tego zakup amortyzatorów znanej i cenionej na rynku części zamiennych marki to koszt niewielki w porównaniu z awariami, które mogłyby wystąpić na skutek odwlekania wymiany w czasie. Najważniejsze, o czym kierowca powinien pamiętać to zakup pełnego kompletu na tylną i przednią oś – amortyzatory wymienia się zawsze parami na danej osi (tylko taka wymiana gwarantuje poprawne i przewidywalne dla kierowcy zachowanie samochodu w trakcie jazdy).

Co do wyboru nowych amortyzatorów do samochodu to zawsze najlepiej kierować się ku znanym, sprawdzonym markom części zamiennych. Zakup takich amortyzatorów to gwarancja wysokiej jakości i niezawodności, co przełoży się na skuteczność ich funkcjonowania podczas jazdy samochodem.

DELPHI

DELPHI to jeden z liderów w produkcji części samochodowych. Firma słynie z produkcji komponentów sprzęgła do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych. Wysoka jakość części samochodowych DELPHI jest podyktowana przede wszystkim nieustannym dążeniem firmy do rozwoju i doskonałości.

Dynamiczny rozwój firmy rozpoczął się po jej oddzieleniu od koncernu General Motors. Od tego czasu poszerzono linie produkcyjne DELPHI oraz otworzono nowe centra badawcze. Aktualnie zakłady i magazyny korporacji znajdują się w 44 krajach na różnych kontynentach, co sprawiło, że części DELPHI stały się rozpoznawalne niemal na całym świecie.

Firma jest jednym z wiodących dostawców części oryginalnych. DELPHI produkuje komponenty dla największych europejskich i japońskich producentów samochodów. Takie popularne marki jak Mazda, Hyundai, Toyota, Kia, Honda i Nissan wyposażą się w części samochodowe DELPHI na pierwszym montażu fabrycznym. Ponadto DELPHI zaopatrza rynek części zamiennych.

Podczas produkcji firma kładzie duży nacisk na bezpieczeństwo, co najlepiej potwierdza międzynarodowy certyfikat jakości ISO 9001/02. Dlatego części samochodowe tej marki posiadają najlepsze parametry techniczne i duży stopień niezawodności. Właściwości, parametry i odporność na zużycie części zamiennych DELPHI nie ustępują oryginalnym komponentom, wykorzystywanym podczas pierwszego montażu fabrycznego.

Katalog DELPHI obejmuje ponad 140 tysięcy części zamiennych. Pośród oferowanych części znajdziecie m.in. elementy systemów bezpieczeństwa, części układu hamulcowego, akumulatory, sprzęgła, urządzenia elektroniczne oraz wiele innych.

Obsługa klienta

Zadzwoń i Zamów
Zadzwoń i zamów części

22 884 65 45

X