ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I ODBIERZ 20 PLN!
Do końca promocji pozostało:
6 6 6 6
8 8 8 8
3 3 3 3
5 5 5 5
3 3 3 3
5 5 5 5

Akumulator VARTA SILVER dynamic 85Ah 800A 5852000803162

Akumulator VARTA SILVER dynamic 85Ah 800A 5852000803162
Akumulator VARTA SILVER dynamic 85Ah 800A 5852000803162
Powiększ
VARTA

Producent: VARTA

Seria: SILVER dynamic

Kod produktu: 5852000803162

Jednostka: szt.

Napięcie [V]: 12

Pojemność akumulatora [Ah]: 85

Prąd rozruchu wg EN [A]: 800

Położenie biegunów: 0

Rodzaj bieguna: 1

Wykonanie strefy podłogowej: B13

Długość [mm]: 315

Szerokość [mm]: 175

Wysokość [mm]: 175

EAN: 4016987119563

Stan: Fabrycznie nowy

Uwagi: Kaucja 30.00 ?
482,00 Cena zawiera VAT
Ilość:
+
-
Dodaj do koszyka

Dostępność towaru: dostępny   

Dostawa: Darmowa dostawa ?
Zwroty: Do 14 dni ? X
Oferujemy możliwość zwrotu i bezproblemowej wymiany zakupionych części w ciągu 14 dni od zakupu.
Więcej o zwrotach i wymianach
Szczegóły

Dodatkowe informacje o Akumulator 5852000803162 VARTA

Parametry
Napięcie [V]:  12
Pojemność akumulatora [Ah]:  85
Prąd rozruchu wg EN [A]:  800
Położenie biegunów
Rodzaj bieguna:  1
Wykonanie strefy podłogowej:  B13
Długość [mm]:  315
Szerokość [mm]:  175
Wysokość [mm]:  175
Widok karty produktu w PDF: Akumulator (VARTA 5852000803162)
Część znajduje się w kategorii: Akumulator
Nr-y OEM

Numery części OEM

Producent Numer OEM
AUDI 1J0915105AG
AUDI 4F0915105B
AUDI 8D0915105C
AUDI 8D0915105D
AUDI 8D0915105H
AUDI 8ZO915105D
BMW 61214141570
BMW 61218361194
BMW 61218363903
BMW 61218363904
BMW 61218363905
BMW 61218363906
BMW 61218376450
BMW 61218381740
BMW 61218381742
BMW 61218381743
BMW 61218381744
BMW 61218381745
BMW 61218381746
BOSCH 0092S50100
BOSCH S5010
FIAT 46840940
FIAT 50500230
FIAT 50501113
FIAT 50501114
FIAT 71718462
FIAT 71740269
FORD 6G9N-10655-PA
FORD 6G9N10655PA
FORD 98AB-10655-DA
FORD 98AB10655DA
FORD 98AX-10655-D4A
FORD 98AX10655D4A
MERCEDES-BENZ 0009821708
MERCEDES-BENZ A0009821708
NISSAN 2441000Q0K
OPEL 19000549
OPEL 19023197
OPEL 19023519
OPEL 620127
OPEL 6201273
OPEL 91156435
OPEL 9199053
PORSC 99961108000
RENAULT 7711222782
RENAULT 8200400846
ROMBAT EB485
SEAT 1J0915105AG
SKODA 3B0915105
SKODA 8Z0915105D
TOYOT 28800-YZZAQ
TOYOT 28800YZZAQ
VOLVO 30745772
VOLVO 30772224
VOLVO 30772225
VOLVO 30772228
VOLVO 30772234
VOLVO 30772235
VOLVO 30772238
VW 000915105AJ
VW 1J0915105AG
VW 1J0915105P
VW 1J0915105Q
VW 3B0915105
VW 4B0915105H
VW 4F0915105B
VW 7N0915105A
VW 8D0915105C
VW 8D0915105CH
VW 8D0915105D
VW 8D0915105DJ
VW 8D0915105H
VW 8D0915105J
VW 8E0915105C
VW 8E0915105Z
VW 8Z0915105D
YUASA YBX5110
Montowane w autach
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Powiązane
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Baza wiedzy Opinie (30)

Opinie o Akumulator 5852000803162 VARTA

Zaloguj się żeby dodać komentarz. LOGOWANIE

opinie puchar
2020-11-20
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5

Akumulator Varta jak do tej pory bardzo dobrze spełnia swoje zadanie. W tej cenie znalazłem go tylko tutaj, więc produkt jak najbardziej godny polecenia. VARTA to też bardzo dobra marka jeśli chodzi o baterie samochodowe. Ja jestem zadowolony i mogę polecić

opinie puchar
2020-02-10
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5

Muszę polecić ten akumulator jak inni użytkownicy.

opinie puchar
2020-02-12
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5

Varta wprowadzając linie SILVER dynamic przeszła samych siebie jeśli chodzi o akumulatory, rewelacyjna jakość i wydajność

opinie puchar
2020-03-09
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5

Użytkowałam taki sam przez ponad 6 lat i teraz, zamówiłam ten gdyż one są najlepsze. Polecam wszystkim

opinie puchar
2020-03-02
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5

Mały akumulatorek osobiście kupiłem go do skuterka mojego syna, gdyż bardzo dobrze się sprawdza

opinie puchar
2020-03-14
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5

Jeśli chodzi o akumulatory to tylko VARTA jakość niezawodność i jeszcze raz jakość.

opinie puchar
2020-01-09
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Varta to jedna z najlepszych firm produkujących akumulatory. Właśnie szukałem czegoś o takich parametrach i zdecydowałem się na ten model. W porównaniu z poprzednim jest niezawodny. Teraz jestem spokojny, że auto zawsze rano odpali i będzie gotowe do jazdy. Polecam
opinie puchar
2020-01-13
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Akumulator pierwsza klasa. Uważam, że Varta produkuje wysokiej jakości akumulatory, dlatego kupiłem ten. Polecam ten sklep bo naprawde maja wiele czesci do kazdego auta. Juz nie raz kupowałem i nigdy sie nie zawiodłem
opinie puchar
2019-11-17
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5

Nieprzerwanie od 5 lat używałem tego akumulatora. Do końca tamtego miesiąca wszystko było ok, aż w końcu nadszedł jego czas ;) Tym razem kupiłem ponownie taki sam model bo jest sprawdzony i nie mam z nim żadnych problemów.

opinie puchar
2019-11-06
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5

Mam u siebie akumulator firmy Varta co prawda kilka miesięcy, ale w przeciwieństwie do poprzedniego jestem dużo bardziej zadowolony. Akumulator tej marki polecał mi kumpel, ale też czytałem tutaj wiele pozytywnych opinii i postawiłem na ten produkt. Polecam!

opinie puchar
2019-11-28
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5

Właśnie szukałem akumulatora o pojemności 60 Ah i wybrałem ten model. Varta produkuje bardzo dobre jakości akumulatory, a pozytywne opinie pod tym produktem tylko mnie do tego przekonały. Polecam ten akumulator :)

opinie puchar
2019-11-26
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5

Akumulator Varta używałem przez ostatnie kilka lat i bardzo dobrze się sprawdził. Teraz wymieniłem go na lepszy model, z którego również jestem zadowolony. Po 3 miesiacach żadnych problemów z odpaleniem auta :)

opinie puchar
2019-11-07
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5

Super akumulator. Używam go już drugi miesiąc i do tej pory mnie nie zawiódł. Samochód zawsze odpala za pierwszym razem, nawet w temperaturze minusowej. Warto zainwestować w dobry model, który posłuży na lata. Ja jak na razie jestem bardzo zadowolony ;)

opinie puchar
2017-10-04
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Słyszałem że Varta to gorsze akumulatory dopóki sam się nie przekonałem że to tylko pomówienia. Mam od 2 lat taki sam model i działa bez najmniejszego zająknięcia. Teraz polecam każdemu Vartę!
opinie puchar
2017-06-13
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Zakupiłem przed zimą i samochód zawsze mi odpalił. Odpala momentalnie. Mogę na nim jechać nawet pod największym obciążeniem i nic mu nie jest.
opinie puchar
2017-06-08
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Super akumulator. Zapomniałem w zimie wyłączyć światła w aucie i chodziły przez całą noc a i tak samochód odpalił kolejnego dnia. Jestem pod wrażeniem.
opinie puchar
2017-06-08
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
4/5
Ogólne wrażenia
5/5
Wysokiej jakości akumulator mam go już 2 lata i nie miałem z nim żadnych problemów. Jeszcze go nigdy nie ładowałem . Aut głównie trzymam na noc pod poddaszem. Ale jak byłem kiedyś na feriach to przy -30 bez problemu odpalił :)
opinie puchar
2017-06-08
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Bardzo dużo jeżdżę po kraju więc szukałem niezawodnego akumulatora. Wybór padł na Firmę VARTA. Od kilku lat użytkuję ten akumulatory i nigdy mnie nie zawiodły. Bez względu na mróz samochód odpalił.
opinie puchar
2016-12-22
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Świetny akumulator. Kupiłem go jakiś czas temu n auto śmiga bezproblemowo. jest dobrze zasilane i zdecydowanie mogę polecić ten akumulator marki Varta
opinie puchar
2016-12-22
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
W 100% sprawny i dobrze zasilający akumulator. Zdecydowanie mogę go polecić komuś kto szuka sprawdzonego i dobrego akumulatora.
opinie puchar
2016-12-22
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Świetny akumulator . W końcu mogę odpalić samochód na mrozie jak trzeba :) I już nie "kaszle" Polecam ten akumulator bo jest naprawdę dobry i sprawdzony.
opinie puchar
2016-12-22
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Akumulatory Varta zawsze były bardzo dobre. Mój wcześniejszy tak samo był tej firmy i dlatego ponownie go kupiłem i jestem zadowolony bo auto spowrotem odpala mi w mrozach:)
opinie puchar
2016-12-22
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Sprawdzony i dobry akumulator. Ogólnie akumulatory marki Varta są bardzo dobre. Nie słyszałem jeszcze złych opini dlatego skusiłem się na jego zakup.
opinie puchar
2016-12-22
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Bardzo dobry akumulator , sprawdza się bardzo dobrze i zdecydowanie polecam jak ktoś poszukuje dobrego akumulatora. Przesyłka przyszła bardzo szybko co jest plusem tego sklepu.
opinie puchar
2016-12-21
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Super jest ten akumulator, Sprawdza się już jakiś czas i nie narzekam. Bardzo dobra i sprawdzona marka VARTA. Polecam zakupy w tym sklepie.
opinie puchar
2016-12-20
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Bardzo dobry akumulator . Działa bez zarzutów. Auto jest super zasilane i mogę śmiało polecić innym poszukującym dobrego akumulatora. Zachęcam do kupna.
opinie puchar
2016-11-04
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
od jakiegoś juz czasu robię tutaj zakupy mojemu tacie i bratu i raczej nie szukam innegu sklepu.
opinie puchar
2016-11-07
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
100% jestem zadowolona z produktu i polecam zakupy w sklepie iparts
opinie puchar
2016-11-07
3/5
Jakość:
3/5
Precyzja:
3/5
Ocena działania
3/5
Ocena użytkownika
3/5
Ogólne wrażenia
3/5
POCZYTAŁAM TROCHĘ NA INTERNECIE I TROCHE OSÓB POLECAŁO TEN MODEL WIEC KUPIŁAM I PÓKI CO WSZYSTKO JAK NAJBARDZIEJ OK
opinie puchar
2015-10-08
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Varta to dobry producent, mogę dać wszędzie max gwiazdek gdyż nie mam jakichkolwiek zastrzeżeń

Akumulator 5852000803162

Akumulator

Akumulator samochodowy to bez wahania jeden z najważniejszych elementów składowych każdego auta. Bez niego kierowca nie mógłby uruchomić normalnie pojazdu a ze względu na jego niesprawność większość urządzeń elektronicznych zamontowanych w samochodzie, po prostu przestało by działać lub funkcjonowałoby niepoprawnie. Niesprawność akumulatora najczęściej objawia się w zimie, podczas ujemnych temperatur.

Na sprawność i żywotność akumulatora składa się kilka czynników. Nowoczesne akumulatory samochodowe to bardziej wydajne elementy niż te obecne na rynku kilka lub kilkanaście lat temu i co najważniejsze wytrzymują dłuższy okres użytkowania. Na rynku znajdziemy obecnie szereg typów akumulatorów, często dobieranych pod względem właściwości i parametrów do konkretnych rodzajów silników.

Akumulator samochodowy wytrzymuje z reguły około 4 - 5 lat pod warunkiem, że jest zadbany i prawidłowo eksploatowany. Zdarza się jednak, że zaniedbany akumulator może odmówić współpracy znacznie wcześniej. Zakup nowego akumulatora to na szczęście nie takie trudne zadanie. Warto jednak wybrać sprawdzony i wysokiej jakości produkt, który przetrwa nawet największe zimowe mrozy.

Zakup odpowiedniego akumulatora do samochodu komplikuje jedynie fakt, że stary akumulator odmawia posłuszeństwa z reguły niespodziewanie, z dnia na dzień. Kierowca ma wtedy bardzo mało czasu do podjęcia dobrej decyzji zakupowej. Przed zakupem nowego akumulatora do samochodu warto dowiedzieć się m.in. jaki jego rodzaj został fabrycznie zastosowany oraz jakie parametry posiadała pierwotna bateria. Wystarczy spojrzeć pod maskę. Najważniejsze cechy, które należy sprawdzić to: rodzaj akumulatora, pojemność baterii oraz moc rozruchową akumulatora, które zastosował producent samochodu.

VARTA

Varta to niemiecki producent akumulatorów. Obecnie firma jest zależna od holenderskiego koncernu AFA. Długa historia i stałe doskonalenie produktów sprawiły, że dzisiaj Varta uchodzi za jednego z liderów rynku. Akumulatory Varta to sprzęt wytrzymały, o wydłużonej żywotności, odporny na korozję. Producent podkreśla również zaawansowanie technologiczne swoich akumulatorów, co potwierdzają niezależni specjaliści oraz miliony zadowolonych klientów.

Producent akumulatorów Varta dostarcza dystrybutorom akumulatory przeznaczone do samochodów osobowych, jak i pojazdów użytkowych, motocykli, a nawet pojazdów motorowodnych. Tym samym, poza standardowymi bateriami, w asortymencie znajdują się również akumulatory o podwyższonej pojemności i wytrzymałości. Zaawansowane technologicznie baterie Varta są wyposażone w system Start-Stop, który zapewnia mniejszą emisję gazów cieplarnianych. System ten to nic innego, jak inteligentna kontrola włączania i wyłączania akumulatora.

Śmiało można stwierdzić, że Varta to firma, która uczestniczyła w rozwoju motoryzacji. Powstanie przedsiębiorstwa datuje się na 1888 rok, co czyni je jednym z najdłużej działających w branży motoryzacyjnej. Pierwsze, prymitywne akumulatory Varta niewiele miały jednak wspólnego z dzisiejszymi bateriami. Za sukces Varty w dużej mierze zdaje się odpowiadać stała pogoń za innowacjami. Producent w zasadzie od zawsze stawiał na ciągłe udoskonalanie produktów. Nie bez znaczenia jest także wyjątkowa troska o detale.

Obsługa klienta

Zadzwoń i Zamów
Zadzwoń i zamów części

22 884 65 45

X