ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I ODBIERZ 20 PLN NA PIERWSZE ZAKUPY!
Do końca promocji pozostało:
1 1 1 1
3 3 3 3
0 0 0 0
4 4 4 4
3 3 3 3
6 6 6 6

Akumulator BOSCH S5 85Ah 800A 0 092 S50 100

Akumulator BOSCH S5 85Ah 800A 0 092 S50 100
Akumulator BOSCH S5 85Ah 800A 0 092 S50 100
Powiększ
BOSCH

Producent: BOSCH

Seria: S5

Kod produktu: 0092S50100

Jednostka: szt.

Napięcie [V]: 12

Pojemność akumulatora [Ah]: 85

Prąd rozruchu wg EN [A]: 800

Długość [mm]: 315

Szerokość [mm]: 175

Wysokość [mm]: 175

Położenie biegunów: 0

Wykonanie strefy podłogowej: B13

Rodzaj bieguna: 1

EAN: 4047023573230

Numer katalogowy: S5 010

Stan: Fabrycznie nowy

Uwagi: Kaucja 30.00 ? By odzyskać kaucję wystarczy po zakupie nowego akumulatora odesłać nam swój stary akumulator, a my zwrócimy 30 zł na Twoje konto!

Kaucję możesz odzyskać również w inny sposób opisany tutaj
505,00 Cena zawiera VAT
Ilość:
+
-
Dodaj do koszyka

Dostępność towaru: dostępny   

Dostawa: Darmowa dostawa ?
Zwroty: Do 100 dni ? X
Jeżeli wykupisz opcję "Bezpieczne zamówienie" masz możliwość skorzystania z darmowego zwrotu bez podania przyczyny aż do 100dni!
Standardowy czas zwrotu bez opcji "Bezpieczne zamówienie" to 14 dni.
Więcej o zwrotach i wymianach
2 lata gwarancji
Nawet 100 dni
na zwrot i wymianę
Szczegóły

Dodatkowe informacje o Akumulator 0092S50100 BOSCH

Parametry
Napięcie [V]:  12
Pojemność akumulatora [Ah]:  85
Prąd rozruchu wg EN [A]:  800
Długość [mm]:  315
Szerokość [mm]:  175
Wysokość [mm]:  175
Położenie biegunów
Wykonanie strefy podłogowej:  B13
Rodzaj bieguna:  1
Widok karty produktu w PDF: Akumulator (BOSCH 0 092 S50 100)
Część znajduje się w kategorii: Akumulator
Nr-y OEM

Numery części OEM

Producent Numer OEM
ALFA 50501113
AUDI 000 915 105 AG
AUDI 000 915 105 AJ
AUDI 1J0 915 105 AG
AUDI 1J0 915 105 Q
AUDI 4F0 915 105 B
AUDI 8D0 915 105 C
AUDI 8D0 915 105 D
AUDI 8D0 915 105 H
AUDI 8D0 915 105 J
AUDI 8E0 915 105 D
AUDI 8K0 915 105 D
AUDI 8ZO 915 105 D
BMW 61 21 4 141 570
BMW 61 21 8 361 194
BMW 61 21 8 361 195
BMW 61 21 8 363 903
BMW 61 21 8 363 904
BMW 61 21 8 363 905
BMW 61 21 8 363 906
BMW 61 21 8 376 450
BMW 61 21 8 376 451
BMW 61 21 8 381 740
BMW 61 21 8 381 742
BMW 61 21 8 381 743
BMW 61 21 8 381 744
BMW 61 21 8 381 745
BMW 61 21 8 381 746
BMW 61 21 8 381 747
BMW 61 21 8 381 748
BOSCH 0 093 S58 55K
BOSCH 585 200 080
BOSCH 8DN
DACIA 77 01 376 963
DELPHI BE08220
DETA DA852
EXIDE EA852
FIAT 46840940
FIAT 50500230
FIAT 50501113
FIAT 50501114
FIAT 517 6309 80
FIAT 51763099
FIAT 71718462
FIAT 71740269
FORD 1426522
FORD 5CP1 10655 DA
FORD 6G9N1 0655 PA
FORD 98AB 10655 DA
FORD 98AX 10655 D4A
FULMEN FA852
HOLDE 9199053
JAGUA 1X43 10655 BC
JAGUA 1X43 10655 BD
LAND ROVER YGD500190
MERCEDES-BENZ 000 982 17 08
MERCEDES-BENZ 000 982 32 08
MERCEDES-BENZ A 000 982 17 08
MERCEDES-BENZ A 000 982 32 08
NISSAN 2441000Q0K
OPEL 19000549
OPEL 19023197
OPEL 19023519
OPEL 24456171
OPEL 620127
OPEL 6201273
OPEL 91156435
OPEL 9199053
PORSC 999 611 080 00
RENAULT 24 41 000 01R
RENAULT 24 41 000 02R
RENAULT 77 01 376 963
RENAULT 77 01 376 966
RENAULT 77 11 222 782
RENAULT 77 11 419 085
RENAULT 82 00 032 903
RENAULT 82 00 400 846
ROMBAT EB485
ROVER YGD 5001 90
SCANI 12762420
SEAT 000 915 105 AG
SEAT 1J0 915 105 AG
SEAT 8K0 915 105 D
SKODA 000 915 105 AG
SKODA 000 915 105 AJ
SKODA 1J0 915 105 AG
SKODA 3B0 915 105
SKODA 8K0 915 105 D
SKODA 8Z0 915 105 D
SOGEFIPRO L4B 85+
SONNAK SA852
TOYOT 28800-0R040
TOYOT 28800-0R060
TOYOT 28800-130LT
TOYOT 28800-445L0
TOYOT 28800-YZZAQ
TUDOR TA852
VARTA 585 200 080 3162
VARTA 585 200 080 3172
VARTA F18
VAUXH 19000549
VAUXH 9199053
VOLVO 30745772
VOLVO 30772224
VOLVO 30772225
VOLVO 30772228
VOLVO 30772234
VOLVO 30772235
VOLVO 30772238
VW 000 915 105 AG
VW 000 915 105 AJ
VW 1J0 915 10 5AG
VW 1J0 915 105 P
VW 1J0 915 105 Q
VW 3B0 915 105
VW 3D0 915 105 H
VW 4B0 915 105 H
VW 4F0 915 105 B
VW 7N0 915 105 A
VW 8D0 915 105 C
VW 8D0 915 105 CH
VW 8D0 915 105 D
VW 8D0 915 105 DJ
VW 8D0 915 105 H
VW 8D0 915 105 J
VW 8E0 915 105 C
VW 8E0 915 105 Z
VW 8K0 915 105 D
VW 8Z0 915 105 D
YUASA 110T
YUASA YBX5110
Montowane w autach
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Powiązane
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Baza wiedzy Opinie (30)

Opinie o Akumulator 0092S50100 BOSCH

opinie puchar
2021-08-17
3/5
Jakość:
3/5
Precyzja:
3/5
Ocena działania
3/5
Ocena użytkownika
3/5
Ogólne wrażenia
3/5
Mój stary Bosch S4 skończył się dopiero po 7 latach użytkowania. Teraz zakupiłem nowy, tego samego typu. Oczywiscie warto mieć tabelę kodów produkcyjnych, by w czasie zakupu poznać datę produkcji. Sprzedający chciał mi dać akumulator półtoraroczny, sam nie potrafil czytać daty produkcji. Dzięki temu że potrafiłem, wziąłem inną sztukę, która miała zaledwie 5 miesięcy.
opinie puchar
2020-12-15
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5

Akumulator oceniam 5/5. Parametry się zgadzały, ale jeszcze skonsultowałem to z obsługą sklepu. Przesyłka dotarła do mnie w dwa dni robocze. Odesłałem swój stary i po problemie. Auto odpala za pierwszym razem. Zero problemów. Warto było go kupic

opinie puchar
2021-01-20
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5

Wymieniłem akumulator na ten z Boscha, bo z poprzednim miałem już spore problemy. Odpala zawsze, nawet w niskich temperaturach. Mam już od dawna i super sobie radzi

opinie puchar
2021-02-05
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5

Akumulator Bosch to zdecydowanie jeden z najlepszych na rynku. Kupiłem jeszcze przed zimą i bardzo dobrze służy. Cenowo tu było najkorzystniej, dlatego kupiłem go w iparts. Z perspektywy czasu mysle ze jak najbardziej mogę polecić

opinie puchar
2021-02-15
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5

Moim zdaniem najlepsza marka akumulatorów na rynku. Bosch produkuje też wysokiej jakości części. Bateria samochodowa sprawuje sie dobrze, z odpalaniem auta nie ma problemów. W końcu wszystko jak należy. Pozdrawiam

opinie puchar
2020-03-12
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5

Jako emerytowany mechanik, muszę polecić akumulatory bosha, Są niezawodne i naprawdę bardzo długo trzymaja na jednym ładowaniu.

opinie puchar
2020-02-11
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5

Typowy akumulator do dużych silników, ale za to nie ma sobie równych

opinie puchar
2020-03-09
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5

Powiem szczerze w moim samochodzie większość części jest teraz z firmy Bosch, polecam ich rozwiązania każdemu ze względu na największą trwałość.

opinie puchar
2020-02-21
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5

Dla wszystkich niezdecydowanych chcących kupić nowy akumulator, polecam wybrać Boscha. Na pewno będziecie bardzo zadowoleni. Ja wymieniając akumulator zawsze wybieram tylko ta markę.

opinie puchar
2020-03-13
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5

Bardzo dobry akumulator, za naprawdę nieduże pieniądze. Akumulatory tej klasy potrafią kosztować naprawdę dużo więcej. Tym bardziej, ze BOSCH to topowy producent

opinie puchar
2020-03-15
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5

Rewelacyjny akumulator, w tym momencie Bosch to top 1 na rynku. Jak każdy by posiadał taki akumulator w sowim samochodzie chyba nie było sytuacji, żeby brakło prądów w zimie ;D

opinie puchar
2020-02-18
4/5
Jakość:
4/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
4/5
Ogólne wrażenia
4/5

Po 4 latach zauważam pewien spadek pojemności, ale bardzo niewielki. Tak na marginesie Bosch i tak jest o niebo lepszy od Varty. Niewrażliwy na mróz. Widać że nie lubi przeciążeń, więc jak ktoś ma stary rozrusznik to myślę że go szybko zajeździ. Także gdzieś na 6 lat myślę powinien być.

opinie puchar
2020-02-14
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Uwielbiam akumulatory tej firmy jeszcze nigdy mnie nie zawiodły.
opinie puchar
2019-12-14
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5

Przed zimą musiałem wymienić akumulator i zdecydowałem sie na Boscha. Wcześniej miałem długo podobny model, więc mogę być spokojny, że i ten posłuży mi kilka lat. Zresztą pozostałe opinie mówią same za siebie

opinie puchar
2019-11-09
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5

Jeśli chodzi o zakup nowego akumulatora to zawsze podpowiadam innym, żeby wybrać BOSCHa. Używam ich od dłuższego czasu i uważam, że są nie do zajechania i posłużą nam na dlugie lata. Ja niedawno właśnie kupiłem ten i sprawuje sie bez zarzutów

opinie puchar
2019-11-22
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5

Co do jakości tego akumulatora muszę się zgodzić, że jest bardzo w porządku. Sklep iParts polecił mi znajomy mechanik i faktycznie za niewielką kasę można kupić tu dobry akumulator. Polecam te marki Bosch, nigdy mnie nie zawiodły

opinie puchar
2019-11-09
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5

Akumulatory Boscha są bardzo dobre. Miałem w życiu sporo dobrych akumulatorow, ale tak czy inaczej uważam, że ten jest jednym z lepszych ;) Ja po zakupie jestem bardzo zadowolony. Solidny sprzęt jak za taką kase

opinie puchar
2019-11-14
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5

Kupiłem ten akumulator bo uważam że może być to soldiny sprzęcior ;) Mam nadzieję, że będzie to dobra inwestycja na 4-5 lat. Cena korzystna, pojemność też odpowiednia. Pasuje idealnie. Mam nadzieje, ze posłuży jak najdłużej :)

opinie puchar
2019-11-11
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5

Kupiłem ostatnio akumulator Boscha bo spotkałem dużo pozytywnych opinii. Większość znajomych twierdziła, że Bosch to najbardziej wytrzymały akumulator na rynku. Kupiłem ten model i jak na razie super, polecam!

opinie puchar
2019-11-28
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5

Ja wybierając akumulator skorzystałem z porady kolegi, który polecił ten sklep. Tu jest tak duży wybór, że sam nie wiedziałem co wybrać do swojego auta. Na szczęście zawsze można zadzwonić do sklepu po poradę, jak było w moim przypadku. Świetni fachowcy. Jeśli ktoś szuka sprawdzonego miejsca to polecam :)

opinie puchar
2019-11-06
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5

Mechanik powiedział mi, że właśnie w iParts mają bardzo dobre akumulatory w korzystnych cenach. Sprawdziłem i faktycznie, kupiłem ten model z BOSCHa i polecam. Świetnie się sprawuje, myslę że posłuży na długo

opinie puchar
2019-11-27
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5

Akumulatory Boscha w mojej ocenie to najlepsza inwestycja. Jakościowo są bardzo dobre, ceny też przystępne. Zawsze kupowałem akumulatory tej firmy i teraz podczas wymiany kupiłem ten właśnie model. Nie mam zastrzeżeń. Polecam

opinie puchar
2019-11-03
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5

Ze swojej strony z pełną odpowiedzialnością polecam sklep iParts. Zastanawiałem się nad akumulatorem i nie wiedziałem jaki wybrac do swojego auta. Obsługa sklepu to fachowcy, którzy potrafią świetnie doradzić. Akumulator pasuje idealnie, a przesyłka w kilka dni była już u mnie w domu.

opinie puchar
2019-11-18
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5

Ja pierwszy raz zamawiałem akumulator przez internet, ale tylko dlatego, że cena tu była korzystna. Zdecydowałem się na Bosch bo widzę, że są dobrze przyjmowane przez użytkowników. Czytałem o nim wiele pozytywnych opinii i teraz sam mogę taką wystawić. Polecam :)

opinie puchar
2019-11-10
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5

Kupiłem ten akumulator bo od kolegi słyszałem dobre opinie, że jest żywotny i ma całkiem sporą dobrą moc. Po zamontowaniu faktycznie okazało sie, że to prawda, dobrze trzyma i nie ma z nim problemów. Warto go kupić

opinie puchar
2019-11-12
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5

Ja polecam właśnie ten model. Nie warto kupować tańszych i nieznanych firm. Bosch to marka znana od bardzo dawna, która produkuje bardzo dobrej jakości części. Mam ten akumulator u siebie i jestem mega zadowolony

opinie puchar
2019-11-30
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5

Moim zdaniem nie ma lepszego akumulatora niż tej od Boscha. Poprzedni służył mi 4 lata, więc i tym razem chciałem kupić coś tej firmy. Pozytywne opinie przekonały mnie do zakupu akurat tego modelu i ogólnie jestem zadowolony z jego działania. Mogę polecić

opinie puchar
2019-11-11
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5

Akumulator trochę droższy, ale naprawdę bardzo dobrej jakości. Zamontowałem go do swojego auta i samochód bardzo dobrze odpala na zimnym silniku nawet w minusowych temperaturach. Po tym można poznać dobry akumulator, a ten jest niezawodny ;)

opinie puchar
2019-11-08
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5

Mam ten akumulator już półtora miesiąca i ze swojej strony również moge polecić. Co do jego użytkowania nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń, samochód zawsze na nim odpala i do tej pory nie miałem z nim żadnych problemów :)

opinie puchar
2019-11-19
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5

Zadzwoniłem do iParts pytając o akumulatory Boscha i sprzedawca polecił mi ten model do mojego auta. Zdecydowałem się i nie żałuję. Samochód dobrze odpala na zimnym silniku, eksploatacja ok, akumulator się nie rozładowuje. Polecam


Co sądzisz o produkcie: Akumulator?

Jakość:
Precyzja:
Ocena działania
Ocena użytkownika
Ogólne wrażenia
Twój nick:
Opinia
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Akumulator 0 092 S50 100

Akumulator

Akumulator samochodowy to bez wahania jeden z najważniejszych elementów składowych każdego auta. Bez niego kierowca nie mógłby uruchomić normalnie pojazdu a ze względu na jego niesprawność większość urządzeń elektronicznych zamontowanych w samochodzie, po prostu przestało by działać lub funkcjonowałoby niepoprawnie. Niesprawność akumulatora najczęściej objawia się w zimie, podczas ujemnych temperatur.

Na sprawność i żywotność akumulatora składa się kilka czynników. Nowoczesne akumulatory samochodowe to bardziej wydajne elementy niż te obecne na rynku kilka lub kilkanaście lat temu i co najważniejsze wytrzymują dłuższy okres użytkowania. Na rynku znajdziemy obecnie szereg typów akumulatorów, często dobieranych pod względem właściwości i parametrów do konkretnych rodzajów silników.

Akumulator samochodowy wytrzymuje z reguły około 4 - 5 lat pod warunkiem, że jest zadbany i prawidłowo eksploatowany. Zdarza się jednak, że zaniedbany akumulator może odmówić współpracy znacznie wcześniej. Zakup nowego akumulatora to na szczęście nie takie trudne zadanie. Warto jednak wybrać sprawdzony i wysokiej jakości produkt, który przetrwa nawet największe zimowe mrozy.

Zakup odpowiedniego akumulatora do samochodu komplikuje jedynie fakt, że stary akumulator odmawia posłuszeństwa z reguły niespodziewanie, z dnia na dzień. Kierowca ma wtedy bardzo mało czasu do podjęcia dobrej decyzji zakupowej. Przed zakupem nowego akumulatora do samochodu warto dowiedzieć się m.in. jaki jego rodzaj został fabrycznie zastosowany oraz jakie parametry posiadała pierwotna bateria. Wystarczy spojrzeć pod maskę. Najważniejsze cechy, które należy sprawdzić to: rodzaj akumulatora, pojemność baterii oraz moc rozruchową akumulatora, które zastosował producent samochodu.

BOSCH

Bosch to prawdopodobnie najbardziej znana marka części samochodowych na całym świecie. Produkcja firmy skupia się na kilku segmentach. Każda z części zamiennych Bosch charakteryzuje się doskonałą jakością i niezawodnością. Zarówno rynek części zamiennych, jak i producenci popularnych samochodów zaufali częściom Bosch m.in. z powodu ich stosunkowo niskiej awaryjności.

Części zamienne Bosch to czołowe pozycje w branży motoryzacyjnej. Podzespoły niemieckiej marki można znaleźć nie tylko na niezależnym rynku części zamiennych, ale także na pierwszym montażu wielu marek samochodów, w tym także pojazdów klasy premium. Katalog części Bosch jest mocno rozbudowany i dedykowany większości samochodów osobowych.

Niemiecka marka słynie przede wszystkim z wysokiej jakości oferowanych części samochodowych. Przed opuszczeniem linii produkcyjnych, części poddaje się wielokrotnym testom. Rygorystyczne podejście do procesów produkcyjnych pozwala uzyskać jedne z najlepszych części zamiennych do aut na rynku motoryzacyjnym.

Obsługa klienta