Nowe linie produktowe SKF! SPRAWDŹ!
Do końca promocji pozostało:
7 7 7 7
6 6 6 6
3 3 3 3
4 4 4 4
3 3 3 3
7 7 7 7

Akumulator BOSCH S5 74Ah 750A 0 092 S50 070

Akumulator BOSCH S5 74Ah 750A 0 092 S50 070
Akumulator BOSCH S5 74Ah 750A 0 092 S50 070
Powiększ
BOSCH

Producent: BOSCH

Seria: S5

Kod produktu: 0092S50070

Jednostka: szt

Napięcie [V] 12

Pojemność akumulatora [Ah] 74

Prąd rozruchu wg EN [A] 750

Długość [mm] 278

Szerokość [mm] 175

Wysokość [mm] 175

Położenie biegunów 0

Wykonanie strefy podłogowej B13

Rodzaj bieguna 1

Uwagi: Kaucja 30.00 ?
394,00 Cena za sztukę. Zawiera VAT
Ilość:
+
-
Dodaj do koszyka

Dostępność towaru: dostępny   

Do darmowej dostawy brakuje: 399 zł
Zwroty: Do 14 dni ? X
Oferujemy możliwość zwrotu i bezproblemowej wymiany zakupionych części w ciągu 14 dni od zakupu.
Więcej o zwrotach i wymianach
Szczegóły

Dodatkowe informacje o Akumulator 0092S50070 BOSCH

  • Napięcie [V]:  12
  • Pojemność akumulatora [Ah]:  74
  • Prąd rozruchu wg EN [A]:  750
  • Długość [mm]:  278
  • Szerokość [mm]:  175
  • Wysokość [mm]:  175
  • Położenie biegunów
  • Wykonanie strefy podłogowej:  B13
  • Rodzaj bieguna:  1
Widok karty produktu w PDF: Akumulator (BOSCH 0 092 S50 070)
Część znajduje się w kategorii: Akumulator
Nr-y OEM

Numery części OEM

Producent Numer OEM
AUDI 191 915 105 AB
AUDI 191 915 105 M
AUDI 191 915 105 Q
AUDI 4A0 915 105 B
AUDI 4A0 915 105 C
AUDI 4A0 915 105 D
AUDI 4A0 915 105 E
AUDI 4A0 915 105 F
BENT PM3 255 5PB
BOSCH 0 093 S57 53D
BOSCH 575 121 072
BOSCH 7HN
DELPHI S68AL
DELPHI S75AL
DETA DA722
EXIDE EA722
FIAT 46227877
FIAT 50503183
FIAT 60677709
FORD 1072348
FORD 1130886
FORD 1130888
FORD 3U2J 10655 DA
FORD YS7J 10655 D2A
FORD YS7J 10655 D4A
FULMEN FA722
HOLDE 9201873
LUCAS_ELEC 588 20
MAG 27 04 40 ES
MAG ETS 65 D
MAG ETS 70.1 D
OPEL 1201264
OPEL 19001646
OPEL 19002974
OPEL 19003130
OPEL 19023517
OPEL 19201470
OPEL 19201873
OPEL 24446352
OPEL 24447233
OPEL 6201271
OPEL 6201272
OPEL 6777172
OPEL 90540477
OPEL 90567354
OPEL 91158372
OPEL 91158376
OPEL 9159074
OPEL 9159075
OPEL 9201470
OPEL 9201873
PORSC 999 611 055 20
RENAULT 77 00 431 761
RENAULT 77 11 222 787
SEAT 1L0 915 105 D
SOGEFIPRO 400 AV
SOGEFIPRO 430 AVF
SOGEFIPRO 430 AVFC
SOGEFIPRO L3B 75+
SONNAK SA722
TUDOR TA722
VARTA 0 571 13 310
VARTA 1 571 13 310
VARTA 2 571 013 068 302
VARTA 571 013 068 3022
VARTA 574 402 075 3162
VARTA 575 121 072 3172
VARTA E38
VAUXH 19003130
VAUXH 91158372
VAUXH 91158376
VAUXH 9201470
VAUXH 9201873
VW 191 915 105 AB
VW 191 915 105 M
VW 191 915 105 Q
YUASA 100T
Montowane w autach
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Powiązane
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Baza wiedzy Opinie (30)

Opinie o Akumulator 0092S50070 BOSCH

Zaloguj się żeby dodać komentarz. LOGOWANIE

opinie puchar
2020-02-14
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Uwielbiam akumulatory tej firmy jeszcze nigdy mnie nie zawiodły.
opinie puchar
2019-12-14
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5

Przed zimą musiałem wymienić akumulator i zdecydowałem sie na Boscha. Wcześniej miałem długo podobny model, więc mogę być spokojny, że i ten posłuży mi kilka lat. Zresztą pozostałe opinie mówią same za siebie

opinie puchar
2019-11-09
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5

Jeśli chodzi o zakup nowego akumulatora to zawsze podpowiadam innym, żeby wybrać BOSCHa. Używam ich od dłuższego czasu i uważam, że są nie do zajechania i posłużą nam na dlugie lata. Ja niedawno właśnie kupiłem ten i sprawuje sie bez zarzutów

opinie puchar
2019-11-22
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5

Co do jakości tego akumulatora muszę się zgodzić, że jest bardzo w porządku. Sklep iParts polecił mi znajomy mechanik i faktycznie za niewielką kasę można kupić tu dobry akumulator. Polecam te marki Bosch, nigdy mnie nie zawiodły

opinie puchar
2019-11-09
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5

Akumulatory Boscha są bardzo dobre. Miałem w życiu sporo dobrych akumulatorow, ale tak czy inaczej uważam, że ten jest jednym z lepszych ;) Ja po zakupie jestem bardzo zadowolony. Solidny sprzęt jak za taką kase

opinie puchar
2019-11-14
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5

Kupiłem ten akumulator bo uważam że może być to soldiny sprzęcior ;) Mam nadzieję, że będzie to dobra inwestycja na 4-5 lat. Cena korzystna, pojemność też odpowiednia. Pasuje idealnie. Mam nadzieje, ze posłuży jak najdłużej :)

opinie puchar
2019-11-11
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5

Kupiłem ostatnio akumulator Boscha bo spotkałem dużo pozytywnych opinii. Większość znajomych twierdziła, że Bosch to najbardziej wytrzymały akumulator na rynku. Kupiłem ten model i jak na razie super, polecam!

opinie puchar
2019-11-28
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5

Ja wybierając akumulator skorzystałem z porady kolegi, który polecił ten sklep. Tu jest tak duży wybór, że sam nie wiedziałem co wybrać do swojego auta. Na szczęście zawsze można zadzwonić do sklepu po poradę, jak było w moim przypadku. Świetni fachowcy. Jeśli ktoś szuka sprawdzonego miejsca to polecam :)

opinie puchar
2019-11-06
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5

Mechanik powiedział mi, że właśnie w iParts mają bardzo dobre akumulatory w korzystnych cenach. Sprawdziłem i faktycznie, kupiłem ten model z BOSCHa i polecam. Świetnie się sprawuje, myslę że posłuży na długo

opinie puchar
2019-11-27
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5

Akumulatory Boscha w mojej ocenie to najlepsza inwestycja. Jakościowo są bardzo dobre, ceny też przystępne. Zawsze kupowałem akumulatory tej firmy i teraz podczas wymiany kupiłem ten właśnie model. Nie mam zastrzeżeń. Polecam

opinie puchar
2019-11-03
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5

Ze swojej strony z pełną odpowiedzialnością polecam sklep iParts. Zastanawiałem się nad akumulatorem i nie wiedziałem jaki wybrac do swojego auta. Obsługa sklepu to fachowcy, którzy potrafią świetnie doradzić. Akumulator pasuje idealnie, a przesyłka w kilka dni była już u mnie w domu.

opinie puchar
2019-11-18
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5

Ja pierwszy raz zamawiałem akumulator przez internet, ale tylko dlatego, że cena tu była korzystna. Zdecydowałem się na Bosch bo widzę, że są dobrze przyjmowane przez użytkowników. Czytałem o nim wiele pozytywnych opinii i teraz sam mogę taką wystawić. Polecam :)

opinie puchar
2019-11-10
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5

Kupiłem ten akumulator bo od kolegi słyszałem dobre opinie, że jest żywotny i ma całkiem sporą dobrą moc. Po zamontowaniu faktycznie okazało sie, że to prawda, dobrze trzyma i nie ma z nim problemów. Warto go kupić

opinie puchar
2019-11-12
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5

Ja polecam właśnie ten model. Nie warto kupować tańszych i nieznanych firm. Bosch to marka znana od bardzo dawna, która produkuje bardzo dobrej jakości części. Mam ten akumulator u siebie i jestem mega zadowolony

opinie puchar
2019-11-30
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5

Moim zdaniem nie ma lepszego akumulatora niż tej od Boscha. Poprzedni służył mi 4 lata, więc i tym razem chciałem kupić coś tej firmy. Pozytywne opinie przekonały mnie do zakupu akurat tego modelu i ogólnie jestem zadowolony z jego działania. Mogę polecić

opinie puchar
2019-11-11
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5

Akumulator trochę droższy, ale naprawdę bardzo dobrej jakości. Zamontowałem go do swojego auta i samochód bardzo dobrze odpala na zimnym silniku nawet w minusowych temperaturach. Po tym można poznać dobry akumulator, a ten jest niezawodny ;)

opinie puchar
2019-11-08
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5

Mam ten akumulator już półtora miesiąca i ze swojej strony również moge polecić. Co do jego użytkowania nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń, samochód zawsze na nim odpala i do tej pory nie miałem z nim żadnych problemów :)

opinie puchar
2019-11-19
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5

Zadzwoniłem do iParts pytając o akumulatory Boscha i sprzedawca polecił mi ten model do mojego auta. Zdecydowałem się i nie żałuję. Samochód dobrze odpala na zimnym silniku, eksploatacja ok, akumulator się nie rozładowuje. Polecam

opinie puchar
2019-11-02
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5

Bardzo cenię markę Bosch. Uważam, że to jeden z lepszych producentów części samochodowych. Teraz, gdy musiałem wymienić akumulator zdecydowałem się właśnie na tą firmę. Sprawdza sie doskonale, polecam!

opinie puchar
2019-11-07
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5

Bardzo solidny produkt. Od lat używam akumulatora Boscha i nigdy się nie zawiodłem. Samochód odpala bez problemu nawet na zimnym silniku, akumulator nie rozładowuje się, więc nie ma na co narzekać. Polecam ten model

opinie puchar
2019-11-14
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5

Potrzebowałem akumulatora o tej pojemności i postawiłem na markę Bosch. W zasadzie był to chyba jedyny słuszny wybór bo to najlepsza firma jeśli chodzi o części samochodowe. Teraz auto zapala zawsze nawet na zimnym silniku

opinie puchar
2019-11-10
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5

Właśnie takiego akumulatora potrzebowałem! ;) W końcu kupiłem taki, na jakim mi zależało i to po dość dobrej cenie. Ostatnio miałem problemy z odpaleniem auta, więc postanowiłem kupić coś sprawdzonego i wybór był trafny ;)

opinie puchar
2019-11-26
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5

Bardzo dobra cena jak za akumulator Boscha, a tej marki nikomu nie trzeba przedstawiać. Samochód teraz odpala bez problemu nawet na zimnym silniku. TO bardzo ważne, szczególnie w zimie. Polecam ten akumulator

opinie puchar
2019-11-24
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5

Szukałem do swojej Skody sprawdzonego akumulatora i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolony z wyboru. Rozruch na zimno bez zarzutów, eksploatacja prawidłowa, a cena dość przystępna jak za ten model. Jak dla mnie super

opinie puchar
2019-11-07
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5

Mam ten akumulator u siebie i moge szczerze polecić innym. Ogólnie marka Bosch robi bardzo dobre części i akcesoria. W iParts można znaleźć wiele ich części, ogólnie bardzo dobry sklep i kompetentna obsluga

opinie puchar
2019-11-22
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5

Od lat używam akumulatorów Boscha bo uważam, że to najlepsza firma. Teraz, gdy byłem zmuszony do wymiany kupiłem ten sam bo poprzedni służył mi przez kilka lat. W iParts mają bardzo korzystne ceny, a pozytywne opinie podkreślają jakość produktów. Super sklep

opinie puchar
2018-02-09
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
POLECAM. SZYBKA I BEZPROBLEMOWA DOSTAWA
opinie puchar
2017-10-04
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
najwyższa jakość i korzystna cena! wszędzie indziej szukałem i było dużo drożej niż tutaj, poza tym właśnie taki akumulator mi był potrzebny bo na innego nie ma miejsca.
opinie puchar
2017-06-08
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Niezawodność i dobra cena- takie powinno być motto firmy BOSCH. Akumulator jak dla mnie działa idealnie. Wcześniej również użytkowałem akumulator BOSCH i nie zawiódł mnie w żadnej sytuacji.
opinie puchar
2017-06-08
4/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
4/5
Mały akumulator, który idealnie sprawuje się w moim samochodzie miejskim. Wybierając ten produkt kierowałam niezawodnością firmy Bosch. Gorąco polecam ich produkty. ;)

Akumulator 0 092 S50 070

Akumulator

Akumulator samochodowy to bez wahania jeden z najważniejszych elementów składowych każdego auta. Bez niego kierowca nie mógłby uruchomić normalnie pojazdu a ze względu na jego niesprawność większość urządzeń elektronicznych zamontowanych w samochodzie, po prostu przestało by działać lub funkcjonowałoby niepoprawnie. Niesprawność akumulatora najczęściej objawia się w zimie, podczas ujemnych temperatur.

Na sprawność i żywotność akumulatora składa się kilka czynników. Nowoczesne akumulatory samochodowe to bardziej wydajne elementy niż te obecne na rynku kilka lub kilkanaście lat temu i co najważniejsze wytrzymują dłuższy okres użytkowania. Na rynku znajdziemy obecnie szereg typów akumulatorów, często dobieranych pod względem właściwości i parametrów do konkretnych rodzajów silników.

Akumulator samochodowy wytrzymuje z reguły około 4 - 5 lat pod warunkiem, że jest zadbany i prawidłowo eksploatowany. Zdarza się jednak, że zaniedbany akumulator może odmówić współpracy znacznie wcześniej. Zakup nowego akumulatora to na szczęście nie takie trudne zadanie. Warto jednak wybrać sprawdzony i wysokiej jakości produkt, który przetrwa nawet największe zimowe mrozy.

Zakup odpowiedniego akumulatora do samochodu komplikuje jedynie fakt, że stary akumulator odmawia posłuszeństwa z reguły niespodziewanie, z dnia na dzień. Kierowca ma wtedy bardzo mało czasu do podjęcia dobrej decyzji zakupowej. Przed zakupem nowego akumulatora do samochodu warto dowiedzieć się m.in. jaki jego rodzaj został fabrycznie zastosowany oraz jakie parametry posiadała pierwotna bateria. Wystarczy spojrzeć pod maskę. Najważniejsze cechy, które należy sprawdzić to: rodzaj akumulatora, pojemność baterii oraz moc rozruchową akumulatora, które zastosował producent samochodu.

BOSCH

Bosch to prawdopodobnie najbardziej znana marka części samochodowych na całym świecie. Produkcja firmy skupia się na kilku segmentach. Każda z części zamiennych Bosch charakteryzuje się doskonałą jakością i niezawodnością. Zarówno rynek części zamiennych, jak i producenci popularnych samochodów zaufali częściom Bosch m.in. z powodu ich stosunkowo niskiej awaryjności.

Części zamienne Bosch to czołowe pozycje w branży motoryzacyjnej. Podzespoły niemieckiej marki można znaleźć nie tylko na niezależnym rynku części zamiennych, ale także na pierwszym montażu wielu marek samochodów, w tym także pojazdów klasy premium. Katalog części Bosch jest mocno rozbudowany i dedykowany większości samochodów osobowych.

Niemiecka marka słynie przede wszystkim z wysokiej jakości oferowanych części samochodowych. Przed opuszczeniem linii produkcyjnych, części poddaje się wielokrotnym testom. Rygorystyczne podejście do procesów produkcyjnych pozwala uzyskać jedne z najlepszych części zamiennych do aut na rynku motoryzacyjnym.

Obsługa klienta

Zadzwoń i Zamów
Zadzwoń i zamów części

22 884 65 45

X