Akumulator BOSCH S5 74Ah 750A 0 092 S50 070

Akumulator BOSCH S5 74Ah 750A 0 092 S50 070
Akumulator BOSCH S5 74Ah 750A 0 092 S50 070
Powiększ
BOSCH

Producent: BOSCH

Seria: S5

Kod produktu: 0092S50070

Jednostka: szt.

Napięcie [V]: 12

Pojemność akumulatora [Ah]: 74

Prąd rozruchu wg EN [A]: 750

Długość [mm]: 278

Szerokość [mm]: 175

Wysokość [mm]: 175

Położenie biegunów: 0

Wykonanie strefy podłogowej: B13

Rodzaj bieguna: 1

EAN: 4047023479563

Numer katalogowy: S5 007

Stan: Fabrycznie nowy

Uwagi: Kaucja 30.00 ? By odzyskać kaucję wystarczy po zakupie nowego akumulatora odesłać nam swój stary akumulator, a my zwrócimy 30 zł na Twoje konto!

Kaucję możesz odzyskać również w inny sposób opisany tutaj
437,00 Cena zawiera VAT
Ilość:
+
-
Dodaj do koszyka

Dostępność towaru: dostępny   

Dostawa: Darmowa dostawa ?
Zwroty: Do 100 dni ? X
Jeżeli wykupisz opcję "Bezpieczne zamówienie" masz możliwość skorzystania z darmowego zwrotu bez podania przyczyny aż do 100dni!
Standardowy czas zwrotu bez opcji "Bezpieczne zamówienie" to 14 dni.
Więcej o zwrotach i wymianach
2 lata gwarancji
Nawet 100 dni
na zwrot i wymianę
Szczegóły

Dodatkowe informacje o Akumulator 0092S50070 BOSCH

Parametry
Napięcie [V]:  12
Pojemność akumulatora [Ah]:  74
Prąd rozruchu wg EN [A]:  750
Długość [mm]:  278
Szerokość [mm]:  175
Wysokość [mm]:  175
Położenie biegunów
Wykonanie strefy podłogowej:  B13
Rodzaj bieguna:  1
Widok karty produktu w PDF: Akumulator (BOSCH 0 092 S50 070)
Część znajduje się w kategorii: Akumulator
Nr-y OEM

Numery części OEM

Producent Numer OEM
AUDI 191 915 105 AB
AUDI 191 915 105 M
AUDI 191 915 105 Q
AUDI 4A0 915 105 B
AUDI 4A0 915 105 C
AUDI 4A0 915 105 D
AUDI 4A0 915 105 E
AUDI 4A0 915 105 F
BENT PM3 255 5PB
BOSCH 0 093 S57 53D
BOSCH 574402075
BOSCH 575 121 072
BOSCH 7HN
CHEVR 9201470
CHEVR 95 507 663
CHEVR 95 519 152
CHEVR 95 519 699
DELPHI S68AL
DELPHI S75AL
DETA DA722
EXIDE EA722
FIAT 46227877
FIAT 50503183
FIAT 60677709
FORD 1072348
FORD 1130886
FORD 1130888
FORD 1U2J10655C4A
FORD 3U2J 10655 DA
FORD YS7J 10655 D2A
FORD YS7J 10655 D4A
FULMEN FA722
HOLDE 9201873
LUCAS_ELEC 588 20
MAG 27 04 40 ES
MAG ETS 65 D
MAG ETS 70.1 D
NISSAN 24410AY60E
NISSAN KE24165D00NY
OPEL 1201264
OPEL 19001646
OPEL 19001646VUS
OPEL 19002974
OPEL 19003130
OPEL 19023517
OPEL 19201470
OPEL 19201873
OPEL 24446352
OPEL 24447233
OPEL 6201271
OPEL 6201272
OPEL 6777172
OPEL 90540477
OPEL 90567354
OPEL 91158372
OPEL 91158376
OPEL 9159074
OPEL 9159075
OPEL 9201470
OPEL 9201873
OPEL 95507663
OPEL 95519152
OPEL 95519699
PORSC 928 611 070 20
PORSC 999 611 055 20
RENAULT 77 00 431 761
RENAULT 77 01 376 973
RENAULT 77 11 130 089
RENAULT 77 11 222 787
ROMBAT EB370
SEAT 1L0 915 105 D
SOGEFIPRO 400 AV
SOGEFIPRO 430 AVF
SOGEFIPRO 430 AVFC
SOGEFIPRO L3B 75+
SONNAK SA722
TUDOR TA722
VARTA 0 571 13 310
VARTA 1 571 13 310
VARTA 2 571 013 068 302
VARTA 571 013 068 3022
VARTA 574 402 075 3162
VARTA 575 121 072 3172
VARTA E38
VAUXH 19003130
VAUXH 91158372
VAUXH 91158376
VAUXH 9201470
VAUXH 9201873
VW 191 915 105 AB
VW 191 915 105 M
VW 191 915 105 Q
YUASA 100T
YUASA YBX5100
Montowane w autach
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Powiązane
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Baza wiedzy Opinie (30)

Opinie o Akumulator 0092S50070 BOSCH

opinie puchar
2021-08-17
3/5
Jakość:
3/5
Precyzja:
3/5
Ocena działania
3/5
Ocena użytkownika
3/5
Ogólne wrażenia
3/5
Mój stary Bosch S4 skończył się dopiero po 7 latach użytkowania. Teraz zakupiłem nowy, tego samego typu. Oczywiscie warto mieć tabelę kodów produkcyjnych, by w czasie zakupu poznać datę produkcji. Sprzedający chciał mi dać akumulator półtoraroczny, sam nie potrafil czytać daty produkcji. Dzięki temu że potrafiłem, wziąłem inną sztukę, która miała zaledwie 5 miesięcy.
opinie puchar
2020-12-15
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5

Akumulator oceniam 5/5. Parametry się zgadzały, ale jeszcze skonsultowałem to z obsługą sklepu. Przesyłka dotarła do mnie w dwa dni robocze. Odesłałem swój stary i po problemie. Auto odpala za pierwszym razem. Zero problemów. Warto było go kupic

opinie puchar
2021-01-20
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5

Wymieniłem akumulator na ten z Boscha, bo z poprzednim miałem już spore problemy. Odpala zawsze, nawet w niskich temperaturach. Mam już od dawna i super sobie radzi

opinie puchar
2021-02-05
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5

Akumulator Bosch to zdecydowanie jeden z najlepszych na rynku. Kupiłem jeszcze przed zimą i bardzo dobrze służy. Cenowo tu było najkorzystniej, dlatego kupiłem go w iparts. Z perspektywy czasu mysle ze jak najbardziej mogę polecić

opinie puchar
2021-02-15
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5

Moim zdaniem najlepsza marka akumulatorów na rynku. Bosch produkuje też wysokiej jakości części. Bateria samochodowa sprawuje sie dobrze, z odpalaniem auta nie ma problemów. W końcu wszystko jak należy. Pozdrawiam

opinie puchar
2020-03-12
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5

Jako emerytowany mechanik, muszę polecić akumulatory bosha, Są niezawodne i naprawdę bardzo długo trzymaja na jednym ładowaniu.

opinie puchar
2020-02-11
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5

Typowy akumulator do dużych silników, ale za to nie ma sobie równych

opinie puchar
2020-03-09
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5

Powiem szczerze w moim samochodzie większość części jest teraz z firmy Bosch, polecam ich rozwiązania każdemu ze względu na największą trwałość.

opinie puchar
2020-02-21
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5

Dla wszystkich niezdecydowanych chcących kupić nowy akumulator, polecam wybrać Boscha. Na pewno będziecie bardzo zadowoleni. Ja wymieniając akumulator zawsze wybieram tylko ta markę.

opinie puchar
2020-03-13
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5

Bardzo dobry akumulator, za naprawdę nieduże pieniądze. Akumulatory tej klasy potrafią kosztować naprawdę dużo więcej. Tym bardziej, ze BOSCH to topowy producent

opinie puchar
2020-03-15
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5

Rewelacyjny akumulator, w tym momencie Bosch to top 1 na rynku. Jak każdy by posiadał taki akumulator w sowim samochodzie chyba nie było sytuacji, żeby brakło prądów w zimie ;D

opinie puchar
2020-02-18
4/5
Jakość:
4/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
4/5
Ogólne wrażenia
4/5

Po 4 latach zauważam pewien spadek pojemności, ale bardzo niewielki. Tak na marginesie Bosch i tak jest o niebo lepszy od Varty. Niewrażliwy na mróz. Widać że nie lubi przeciążeń, więc jak ktoś ma stary rozrusznik to myślę że go szybko zajeździ. Także gdzieś na 6 lat myślę powinien być.

opinie puchar
2020-02-14
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Uwielbiam akumulatory tej firmy jeszcze nigdy mnie nie zawiodły.
opinie puchar
2019-12-14
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5

Przed zimą musiałem wymienić akumulator i zdecydowałem sie na Boscha. Wcześniej miałem długo podobny model, więc mogę być spokojny, że i ten posłuży mi kilka lat. Zresztą pozostałe opinie mówią same za siebie

opinie puchar
2019-11-09
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5

Jeśli chodzi o zakup nowego akumulatora to zawsze podpowiadam innym, żeby wybrać BOSCHa. Używam ich od dłuższego czasu i uważam, że są nie do zajechania i posłużą nam na dlugie lata. Ja niedawno właśnie kupiłem ten i sprawuje sie bez zarzutów

opinie puchar
2019-11-22
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5

Co do jakości tego akumulatora muszę się zgodzić, że jest bardzo w porządku. Sklep iParts polecił mi znajomy mechanik i faktycznie za niewielką kasę można kupić tu dobry akumulator. Polecam te marki Bosch, nigdy mnie nie zawiodły

opinie puchar
2019-11-09
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5

Akumulatory Boscha są bardzo dobre. Miałem w życiu sporo dobrych akumulatorow, ale tak czy inaczej uważam, że ten jest jednym z lepszych ;) Ja po zakupie jestem bardzo zadowolony. Solidny sprzęt jak za taką kase

opinie puchar
2019-11-14
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5

Kupiłem ten akumulator bo uważam że może być to soldiny sprzęcior ;) Mam nadzieję, że będzie to dobra inwestycja na 4-5 lat. Cena korzystna, pojemność też odpowiednia. Pasuje idealnie. Mam nadzieje, ze posłuży jak najdłużej :)

opinie puchar
2019-11-11
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5

Kupiłem ostatnio akumulator Boscha bo spotkałem dużo pozytywnych opinii. Większość znajomych twierdziła, że Bosch to najbardziej wytrzymały akumulator na rynku. Kupiłem ten model i jak na razie super, polecam!

opinie puchar
2019-11-28
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5

Ja wybierając akumulator skorzystałem z porady kolegi, który polecił ten sklep. Tu jest tak duży wybór, że sam nie wiedziałem co wybrać do swojego auta. Na szczęście zawsze można zadzwonić do sklepu po poradę, jak było w moim przypadku. Świetni fachowcy. Jeśli ktoś szuka sprawdzonego miejsca to polecam :)

opinie puchar
2019-11-06
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5

Mechanik powiedział mi, że właśnie w iParts mają bardzo dobre akumulatory w korzystnych cenach. Sprawdziłem i faktycznie, kupiłem ten model z BOSCHa i polecam. Świetnie się sprawuje, myslę że posłuży na długo

opinie puchar
2019-11-27
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5

Akumulatory Boscha w mojej ocenie to najlepsza inwestycja. Jakościowo są bardzo dobre, ceny też przystępne. Zawsze kupowałem akumulatory tej firmy i teraz podczas wymiany kupiłem ten właśnie model. Nie mam zastrzeżeń. Polecam

opinie puchar
2019-11-03
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5

Ze swojej strony z pełną odpowiedzialnością polecam sklep iParts. Zastanawiałem się nad akumulatorem i nie wiedziałem jaki wybrac do swojego auta. Obsługa sklepu to fachowcy, którzy potrafią świetnie doradzić. Akumulator pasuje idealnie, a przesyłka w kilka dni była już u mnie w domu.

opinie puchar
2019-11-18
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5

Ja pierwszy raz zamawiałem akumulator przez internet, ale tylko dlatego, że cena tu była korzystna. Zdecydowałem się na Bosch bo widzę, że są dobrze przyjmowane przez użytkowników. Czytałem o nim wiele pozytywnych opinii i teraz sam mogę taką wystawić. Polecam :)

opinie puchar
2019-11-10
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5

Kupiłem ten akumulator bo od kolegi słyszałem dobre opinie, że jest żywotny i ma całkiem sporą dobrą moc. Po zamontowaniu faktycznie okazało sie, że to prawda, dobrze trzyma i nie ma z nim problemów. Warto go kupić

opinie puchar
2019-11-12
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5

Ja polecam właśnie ten model. Nie warto kupować tańszych i nieznanych firm. Bosch to marka znana od bardzo dawna, która produkuje bardzo dobrej jakości części. Mam ten akumulator u siebie i jestem mega zadowolony

opinie puchar
2019-11-30
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5

Moim zdaniem nie ma lepszego akumulatora niż tej od Boscha. Poprzedni służył mi 4 lata, więc i tym razem chciałem kupić coś tej firmy. Pozytywne opinie przekonały mnie do zakupu akurat tego modelu i ogólnie jestem zadowolony z jego działania. Mogę polecić

opinie puchar
2019-11-11
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5

Akumulator trochę droższy, ale naprawdę bardzo dobrej jakości. Zamontowałem go do swojego auta i samochód bardzo dobrze odpala na zimnym silniku nawet w minusowych temperaturach. Po tym można poznać dobry akumulator, a ten jest niezawodny ;)

opinie puchar
2019-11-08
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5

Mam ten akumulator już półtora miesiąca i ze swojej strony również moge polecić. Co do jego użytkowania nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń, samochód zawsze na nim odpala i do tej pory nie miałem z nim żadnych problemów :)

opinie puchar
2019-11-19
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5

Zadzwoniłem do iParts pytając o akumulatory Boscha i sprzedawca polecił mi ten model do mojego auta. Zdecydowałem się i nie żałuję. Samochód dobrze odpala na zimnym silniku, eksploatacja ok, akumulator się nie rozładowuje. Polecam


Co sądzisz o produkcie: Akumulator?

Jakość:
Precyzja:
Ocena działania
Ocena użytkownika
Ogólne wrażenia
Twój nick:
Opinia
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Akumulator 0 092 S50 070

Akumulator

Akumulator samochodowy to bez wahania jeden z najważniejszych elementów składowych każdego auta. Bez niego kierowca nie mógłby uruchomić normalnie pojazdu a ze względu na jego niesprawność większość urządzeń elektronicznych zamontowanych w samochodzie, po prostu przestało by działać lub funkcjonowałoby niepoprawnie. Niesprawność akumulatora najczęściej objawia się w zimie, podczas ujemnych temperatur.

Na sprawność i żywotność akumulatora składa się kilka czynników. Nowoczesne akumulatory samochodowe to bardziej wydajne elementy niż te obecne na rynku kilka lub kilkanaście lat temu i co najważniejsze wytrzymują dłuższy okres użytkowania. Na rynku znajdziemy obecnie szereg typów akumulatorów, często dobieranych pod względem właściwości i parametrów do konkretnych rodzajów silników.

Akumulator samochodowy wytrzymuje z reguły około 4 - 5 lat pod warunkiem, że jest zadbany i prawidłowo eksploatowany. Zdarza się jednak, że zaniedbany akumulator może odmówić współpracy znacznie wcześniej. Zakup nowego akumulatora to na szczęście nie takie trudne zadanie. Warto jednak wybrać sprawdzony i wysokiej jakości produkt, który przetrwa nawet największe zimowe mrozy.

Zakup odpowiedniego akumulatora do samochodu komplikuje jedynie fakt, że stary akumulator odmawia posłuszeństwa z reguły niespodziewanie, z dnia na dzień. Kierowca ma wtedy bardzo mało czasu do podjęcia dobrej decyzji zakupowej. Przed zakupem nowego akumulatora do samochodu warto dowiedzieć się m.in. jaki jego rodzaj został fabrycznie zastosowany oraz jakie parametry posiadała pierwotna bateria. Wystarczy spojrzeć pod maskę. Najważniejsze cechy, które należy sprawdzić to: rodzaj akumulatora, pojemność baterii oraz moc rozruchową akumulatora, które zastosował producent samochodu.

BOSCH

Bosch to prawdopodobnie najbardziej znana marka części samochodowych na całym świecie. Produkcja firmy skupia się na kilku segmentach. Każda z części zamiennych Bosch charakteryzuje się doskonałą jakością i niezawodnością. Zarówno rynek części zamiennych, jak i producenci popularnych samochodów zaufali częściom Bosch m.in. z powodu ich stosunkowo niskiej awaryjności.

Części zamienne Bosch to czołowe pozycje w branży motoryzacyjnej. Podzespoły niemieckiej marki można znaleźć nie tylko na niezależnym rynku części zamiennych, ale także na pierwszym montażu wielu marek samochodów, w tym także pojazdów klasy premium. Katalog części Bosch jest mocno rozbudowany i dedykowany większości samochodów osobowych.

Niemiecka marka słynie przede wszystkim z wysokiej jakości oferowanych części samochodowych. Przed opuszczeniem linii produkcyjnych, części poddaje się wielokrotnym testom. Rygorystyczne podejście do procesów produkcyjnych pozwala uzyskać jedne z najlepszych części zamiennych do aut na rynku motoryzacyjnym.

Obsługa klienta