Oferta części do Irmscher

Irmscher to niemieckie przedsiębiorstwo motoryzacyjne zajmujące się tuningiem samochodów koncernu General Motors. Głównym obszarem działania firmy jest udoskonalanie poszczególnych modeli Opla. Firma Irmscher od kilkudziesięciu lat nieustannie rozwija się, czego dowodem jest wieloletnie zaufanie marki Opel oraz wielu, pozostałych marek należących do koncernu General Motors. Najwyższe standardy w zakresie projektowania, funkcjonowania oraz jakości potwierdzone są poprzez liczne certyfikaty. 

Wykorzystywanie części Irmscher w samochodach Opla umożliwia odkrywanie dodatkowej przyjemności z jazdy. Każda z nich objęta jest pełnym okresem gwarancyjnym, który wynosi 24 miesiące. Dodatkowo, firma Irmscher gwarantuje pełne wsparcie dla samochodów Opla nawet do 5 lat po zakończeniu ich produkcji. Ważne jest również, że prawidłowy montaż części samochodowych Irmscher nie powoduje utraty gwarancji na nowe samochody Opla. 

Potrzebujesz części Irmscher? Znajdziesz je w ofercie iParts.pl. Zapytaj o części i złóż zamówienie kontaktując się z naszym konsultantem:

Zamów części Irmscher