TOP 10 akumulatorów w 2020 roku. Które baterie samochodowe i motocyklowe naprawdę warto teraz kupować?

Data:
W kategorii Akumulator

Na rynku akumulatorów nie ma nudy. Praktycznie każdego roku pojawiają się jakieś nowości produktowe o różnych poziomach jakości i przydatności dla użytkowników. Przymierzając się do zakupu nowego akumulatora, warto wiedzieć, jak przedstawia się lista najbardziej polecanych baterii samochodowych i motocyklowych w Polsce. Jak więc to wygląda obecnie? Jak kształtuje się ranking akumulatorów 2020?

Ranking akumulatorów na rok 2020

Nasi eksperci przygotowali dla Was zupełnie nieoczywisty ranking akumulatorów szczególnie polecanych w roku 2020. W rankingu tym uwzględniliśmy cały szereg czynników decydujących o pozycji, takich jak marka, renoma, opinie użytkowników, cena, popularność, dostępność, specyfikacja i wiele innych. Jak przedstawia się nasz TOP 10 akumulatorów na 2020 rok?

  1. Akumulator VARTA BLUE dynamic 95Ah 830A – od wielu lat akumulatory Varta stanowią ścisłą czołówkę baterii samochodowych na świecie, a od co najmniej dwóch wygrywają wszelkie tego typu rankingi. Prezentowany tu model jest jednym z lepszych na rynku, a przy tym odznacza się zaskakująco dobrą relacją ceny do jakości. Dostępny również w ofercie iParts.pl
  2. Akumulator BOSCH S6 70Ah 760A – Bosch to bardzo mocny rywal Varty na rynku akumulatorów samochodowych. Baterie tej marki przez niektórych śmiało mogą być uważane za najlepsze. W naszym rankingu model S6 wykonany w technologii AGM znalazł się na drugim miejscu, choć równie dobrze mógłby zająć miejsce pierwsze ex aequo z Varta Blue dynamic.
  3. Akumulator BOSCH S4 60Ah 540A – siłę marki Bosch potwierdza kolejny akumulator tego producenta znajdujący się tak wysoko w naszym rankingu. Model S4 to typowy akumulator samochodowy, z którym w jego klasie mało która bateria może się równać. Bardzo polecany przez kierowców.
  4. Akumulator CENTRA PLUS ** 95Ah 720A – wielokrotnie wypróbowany przez rożnych producentów akumulator samochodowy klasy OM. Doskonale sprawdza się w dużych i ciężkich limuzynach wymagających konkretnego zasilania. Marka Centra swoją renomą zapewnia wysoką jakość i bardzo dobrą trwałość. Polecany przez specjalistów.
  5. Akumulator MAGNETI MARELLI 44Ah 420A – niezwykle wszechstronny i zalecany do wielu różnych modeli aut akumulator włoskiego, bardzo renomowanego producenta współpracującego blisko z marką Fiat. Akumulator ten zwraca również uwagę swoją stosunkowo niską ceną. Dostępny w ofercie iParts.pl.
  6. Akumulator EXIDE 14Ah 150A GEL12-14 – żaden szanujący się ranking akumulatorów nie może obyć się bez choćby jednego modelu marki Exide. Ten zaprezentowany to mały, ale niezwykle wydajny akumulator żelowy, rozruchowy do motocykli, który zebrał bardzo dobre opinie wśród użytkowników i ciągle jest przez nich bardzo chętnie wybierany.
  7. Akumulator YUASA 45Ah 380A – niewielki, ale całkiem mocny akumulator, raczej do małych samochodów osobowych. Doskonale sprawdzi się w wielu starszych modelach. Jego ogromny atut stanowi doskonały stosunek ceny do jakości, przy czym cena tego modelu jest naprawdę wyjątkowo niska. Dostępny w ofercie iParts.pl
  8. Akumulator MAXGEAR 100Ah 830A – doskonały, duży, mocny akumulator o sporej pojemności. Stosowany chętnie do bardzo wymagających aut, w tym do tak słynnych marek jak Ferrari, Porsche czy Rolls-Royce. Idealny do naprawdę mocnych silników. Jego największą wadą jest jego cena, jednak jakość po prostu musi swoje kosztować.
  9. Akumulator VDO 60Ah 680A – niezwykle uniwersalny akumulator samochodowy od niemieckiego producenta powiązanego z grupą Continental. W swojej klasie i na tej półce cenowej to jedne z lepszych akumulatorów na naszym rynku. Można przy tym uznać, iż jest to jedna z najbardziej niedocenianych baterii samochodowych. Dostępny w ofercie iParts.pl.
  10. Akumulator NPS 60Ah 640A – nasz ranking zamyka akumulator dość mało znanego francuskiego producenta NPS. Ten konkretny model to standardowy i tani akumulator samochodowy raczej do średnich i małych aut. Uniwersalny, może być używany w naprawdę wielu różnych modelach. Odznacza się dobrą trwałością przy odpowiednim użytkowaniu.

Wszystkie umieszczone w naszym rankingu akumulatory znajdują się w ofercie sklepu iParts.pl, choć część z nich – ze względu na ich ogromną popularność – może być chwilowo niedostępna; przynajmniej do uzupełnienia zapasów. W razie jakichkolwiek problemów z wyborem konkretnego akumulatora lub też ze znalezieniem dla niego odpowiedniego zamiennika, prosimy o skontaktowanie się z naszymi ekspertami.

Spodobał Ci się artykuł?

i sprawdź ceny akumulatorów w naszej ofercie!

Dzwońcie, mailujcie, piszcie do nas na naszym komunikatorze. Odpowiemy na każde Wasze pytanie!


Dodaj swój komentarz

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.