Szukasz sposobu na rozreklamowanie swojego warsztatu samochodowego? Z iParts.pl dotrzesz do tysięcy potencjalnych klientów

Data:

Reklama jest dźwignią handlu. Bez względu na to, jak dobrym jesteś mechanikiem, jak doskonałej jakości usługi oferujesz, bez odpowiedniej promocji nie zyskasz klientów, którzy będą gotowi z nich skorzystać. Właśnie dlatego na iParts.pl stworzyliśmy rozwiązanie, które pomoże Ci w tym właśnie zakresie. Na czym ono polega?

Każdy odwiedzający stronę iParts.pl – największego sklepu motoryzacyjnego w kraju – ma dostęp nie tylko do ponad 2 mln części zamiennych do samochodów wszystkich marek i modeli, ale też m. in. do naszej wyszukiwarki warsztatów. Jeśli zdecydujesz się umieścić w niej również swój warsztat samochodowy, stanie się on widoczny dla wszystkich naszych klientów zainteresowanych określonego typu usługami. Jak możesz to zrobić?

Zareklamuj swój warsztat na iParts.pl – na stronie największego w Polsce sklepu motoryzacyjnego

Po wejściu na naszą stronę główną, na dole odnajdziesz ramkę zatytułowaną „Obsługa klienta”. Wśród dostępnych tam opcji wyszukaj zakładkę „Warsztaty”. Klikając w nią, zostaniesz przekierowany do wyszukiwarki warsztatów iParts.pl. Wyszukiwarka ta zawiera długą listę warsztatów samochodowych z całego kraju, których właściciele zdecydowali się już skorzystać z darmowej promocji na stronie naszego sklepu. Co powinieneś zrobić, aby Twój warsztat również znalazł się w naszej wyszukiwarce?

 1. Na podstronie wyszukiwarki odnajdź bloczek „Zgłoś swój warsztat” i kliknij w znajdujący się na nim button „Dodaj warsztat”.

 1. Zostaniesz przekierowany do formularza, w którym powinieneś następnie wypełnić dane we wszystkich znajdujących się tam polach, podając koniecznie następujące informacje:

 • nazwę warsztatu,
 • opis warsztatu,
 • województwo,
 • miasto,
 • kategorię (w jakiego typu usługach się specjalizujesz),
 • dane adresowe.

 1. Po uzupełnieniu wszystkich wymaganych pól, zatwierdzasz dane i dodajesz swój warsztat do naszej wyszukiwarki.

Pamiętaj, że im więcej informacji zamieścisz w tym formularzu, tym łatwiej będzie Twoim nowym kentom odnaleźć Cię w naszej wyszukiwarce.

Od momentu przesłania wypełnionego formularza, Twój warsztat będzie widoczny w znajdującej się na naszej stronie wyszukiwarce. Na co możesz liczyć dzięki tej całkowicie darmowej promocji na stronie naszego sklepu?

Co zyskasz dzięki umieszczeniu swojego warsztatu w wyszukiwarce dostępnej na stronie sklepu iParts.pl?

Strona główna naszego sklepu odwiedzana jest przez tysiące osób każdego dnia. Wielu szuka u nas rozwiązania problemów ze swoimi samochodami, a te zwykle wiążą się z koniecznością przeprowadzenia określonych napraw, wymian, przeglądów, a czasem wprowadzenia konkretnych ulepszeń. U nas znajdują części samochodowe (zarówno oryginalne, jaki dobrej klasy zamienniki), a także porady dotyczące wyboru poszczególnych produktów oraz sposobów, w jaki powinni z nimi postępować. Często jednak do prawidłowego montażu niezbędna okazuje się także pomoc fachowca. I właśnie w tym miejscu na scenę wkracza nasza wyszukiwarka warsztatów, w której może znaleźć się również Twój własny, motoryzacyjny biznes.

Dzięki naszej wyszukiwarce osoby odwiedzające stronę iParts.pl mają możliwość w prosty sposób wybrać mechanika, który najpełniej odpowiada ich wymaganiom. Mogą określić w niej:

 • województwo,
 • miasto,
 • oraz konkretny rodzaj usługi.

Z wyświetlającej się listy wybierają następnie te warsztaty, które najtrafniej spełniają ich oczekiwania lub te, do których mają po prostu najbliżej. Nigdy nie wiadomo, na czym najbardziej zależeć będzie Twojemu potencjalnemu klientowi, dlatego ponownie namawiamy Cię do jak najdokładniejszego wypełniania wszystkich pól w Twoim zgłoszeniu, włącznie z godzinami otwarcia warsztatu czy zdjęciem.

Wspominaliśmy już o tym, że za taką promocję na naszej stronie nic nie musisz płacić? Nie tylko nie musisz płacić, ale też nie wiąże się to z jakimikolwiek innymi zobowiązaniami. Ty robisz to, bo chcesz – my Ci pomagamy, bo możemy.


Dodaj swój komentarz

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.