Którego producenta narzędzi warsztatowych warto wybrać? Najpopularniejsi producenci narzędzi warsztatowych na polskim rynku

Data:

Szukacie narzędzi warsztatowych do swojego garażu? Zastanawiacie się, który z obecnych na  polskim rynku producentów narzędzi będzie dla Was najlepszym wyborem? Sprawdźcie, co na ten temat mają do powiedzenia eksperci iParts.pl

Narzędzia warsztatowe, jakich używamy zwykle w swoich garażach, to zupełnie oddzielna branża i nie należy ani łączyć jej, ani porównywać do elektronarzędzi czy narzędzi wykorzystywanych w budowlance. Rozdział taki warto zachować, mimo iż są na naszym rynku marki, które swoją typowo warsztatową ofertę rozszerzyły o narzędzia przeznaczone do naprawdę rozmaitego, często wręcz uniwersalnego zastosowania. Nadal jednak sposób podejścia tych producentów do projektowania i wytwarzania narzędzi pozostaje typowy dla branży motoryzacyjnej. Jacy to producenci? Na czym polega ta różnica i które z obecnych u nas marek produkują narzędzia warsztatowe godne polecenia?

Narzędzia Yato – tanie, łatwo dostępne, oferowane w bardzo wielu wariantach

Jeśli szukacie narzędzi warsztatowych – mówi Piotr Żaczek z iParts.pl – które posłużą Wam naprawdę długo, a przy tym nie nadwyrężą Waszego budżetu, powinniście się koniecznie zainteresować marką Yato. Narzędzia tej marki mają bardzo mocną pozycję w branży i bardzo chętnie korzysta z nich wielu kierowców, poczynając od zupełnych amatorów, na prawdziwych, doświadczonych profesjonalistach kończąc. Z całą pewnością ogromną zaletą narzędzi Yato jest relacja ich jakości do ceny czyli, mówiąc wprost, balans pomiędzy jednym a drugim. Narzędzia Yato są na tyle tanie, że możecie spokojnie myśleć o wyposażeniu swojego garażu w kilka naprawdę niezłych zestawów na każdą okazję. I wówczas żadna naprawa czy wymiana nie będą Wam straszne.

Yato Tools to jedna z absolutnie najciekawszych marek narzędzi warsztatowych, jakie znajdziecie w naszej ofercie. Marka ta należy do Wrocławskiej firmy Toya, która to firma pokazała, że Polak naprawdę potrafi. Toya jako jedna z niewielu firm na świecie potrafiła odwrócić światowy trend i zamiast czekać na inwestora z Chin, sama postanowiła wejść na chiński rynek. I weszła tam przebojem, wykupując pakiet większościowy spółki z Szanghaju. Obecnie produkowane według sprawdzonych, polskich wzorców narzędzia Yato, podbijają nie tylko nasz, krajowy rynek, ale i wiele rynków zagranicznych, w tym m. in. w Azji, Ameryce Południowej i w Australii.

Mocnymi stronami marki Yato są:

  • cena,
  • bardzo szeroka oferta narzędzi warsztatowych i uniwersalnego przeznaczenia,
  • narzędzia specjalistyczne.

Dobrymi przykładami narzędzi Yato, które możecie znaleźć w ofercie iParts.pl są m. in.:

Narzędzia ROOKS – wysoka jakość po naprawdę rozsądnej cenie

W niewielu branżach polskie firmy wyznaczają trendy i kierują rynkiem tak mocno, jak ma to miejsce w przypadku branży narzędzi warsztatowych – wyjaśnia Daniel Bień, ekspert iParts.pl. – W nieoficjalnym TOP 10 marek narzędziowych działających na polskim rynku, całe podium zajęte jest przez polskich producentów, a wśród nich przez markę ROOKS. Gdybyśmy uznali markę Yato za markę budżetową (ekonomiczną), to markę ROOKS należałoby umieścić zapewne półkę wyżej – tak pod względem ceny, jak i pod względem jakości, choć jeśli chodzi o jakość, to narzędzia Yato wcale nie zamierzają niczym ustępować swojej konkurencji. Faktem jest jednak, że sam producent określa narzędzia ROOKS jako pretendujące do klasy premium i faktycznie coś w tym jest. Nie są jeszcze tak drogie, jak narzędzia niektórych marek premium, a pod względem wykonania już można je do tej kategorii zaklasyfikować.

Narzędzia ROOKS powstają w kilku miejscach na świecie, w tym m. in. w Polsce, w Anglii, na Słowacji i Tajwanie. Ich oferta nie jest może aż tak szeroka, jak w przypadku marki Yato, ale producent stara się nadrabiać to jakością i trwałością. W naszym sklepie narzędzia marki ROOKS znajdziecie m. in. pod postacią:

Spodobał Ci się artykuł?

i sprawdź ceny narzędzi samochodowych w naszej ofercie!

Marka NEO Tools – polski przedstawiciel w segmencie premium

Mało kto kojarzy polskie marki narzędziowe z klasą premium – stwierdza Piotr Żaczek, długoletni ekspert iParts.pl – a przecież to właśnie polska firma jest właścicielem marki NEO Tools, która to marka jest jedną z najlepszych marek narzędzi warsztatowych obecnych na naszym rynku. Narzędzia NEO są z pewnością droższe niż wymienionych wcześniej marek, ale coś za coś. Jakość musi kosztować, a nie sposób przecież oczekiwać, że ich producent będzie sprzedawał swoje narzędzia po cenie niższej niż koszty ich wytworzenia.

Marka NEO Tools to jeden z najmocniejszych producentów narzędzi warsztatowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Jej produkty obecne są w niemal całej Europie i w wielu krajach spoza Starego Kontynentu. Największym atutem NEO Tools jest jakość, rozumiana zarówno poprzez jakość wykonania, jak i odporność na zużycie. W naszym sklepie narzędzia NEO Tools znajdziecie m. in. w następujących wersjach:

Być może marka NEO Tools nie posiada równie szerokiej oferty, jak marki ROOKS i Yato, ale z pewnością jej narzędzia są pomyślane jako produkty dla osób ceniących sobie najwyższy profesjonalizm. I potrafiących docenić trwałość obliczoną na dziesięciolecia.


Dodaj swój komentarz

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.