GIRLING – NOWA, ODŚWIEŻONA STRONA INTERNETOWA

Data:

Girling, jedna z najbardziej rozpoznawalnych na świecie marek związanych z technologią hamulcową postanowiła odświeżyć i zaktualizować swój wizerunek oraz przypomnieć klientom o swojej długiej historii, jakości i imponującej ofercie.

„Marka Girling jest silnie związana z technologią hamulcową od czasu pionierskiego zastosowania hamulca tarczowego przez Kapitana AHG Girlinga, podczas wyścigów Formuły 1 w 1952 roku”, powiedział Krzysztof Kociołek, Sales Development Manager odpowiedzialny za sprzedaż produktów Girling w Polsce.

“Dzięki swojej niezwykłej historii, nazwa Girling od lat jest synonimem wielu nowatorskich rozwiązań w dziedzinie motoryzacji i profesjonalnych wyścigów. W 1952 roku, inspirowane technologią wykorzystywaną w lotnictwie, hamulce tarczowe Girling zostały po raz pierwszy zamontowane w brytyjskim pojeździe BRM v16, startującym w Grand Prix Formuły 1 w Wielkiej Brytanii. Od roku 1959 zwycięstwo w mistrzostwach Formuły 1, 12 razy trafiło do kierowców, których bolidy wyposażone były w hamulce tarczowe Girling*.”

Nowa strona internetowa www.girlingauto.com/pl/ przykuwa uwagę dzięki nowoczesnym zdjęciom produktów, dynamicznej nawigacji, jak i wykorzystaniu materiałów archiwalnych, które przedstawiają ekscytującą historię marki Girling. Poprzez stronę możliwe jest także skorzystanie z elektronicznego katalogu produktów Girling, opartego na platformie TecDoc.

 „Metamorfoza nawiązuje do dotychczasowych osiągnięć oraz nowych technologii i nowoczesnych projektów firmy”, dodaje K. Kociołek. „Nowe hasło: Skuteczne hamulce decydują o wszystkim w zestawieniu z obrazami przedstawiającymi osiągnięcia Girling w dziedzinie wyścigów samochodowych, przypominają klientom, że marka ta wciąż jest uosobieniem jakości, bezpieczeństwa i skuteczności hamowania”.

Wszystkie części hamulcowe Girling są produkowane wedle standardów wyposażenia oryginalnego w światowej klasy zakładach, pokrywając zapotrzebowanie aż 95% europejskiego parku pojazdów. Wszystkie produkowane części marki Girling poddawane są rygorystycznym testom zarówno w laboratorium jak i na drodze oraz w pełni spełniają wymogi homologacji ECE R90 dla elementów hamulcowych.

* - http://www.hemmings.com/hsx/stories/2014/07/01/hmn_feature13.html


Komentarze

Hamulce
Fabian
,
19.06.2017
Odpowiedz
Klocki firmy Girling używam od kilku miesięcy i nie znałem kompletnie ich historii. Teraz jestem dumny mając hamulce takiej firmy. :D
SŁABE HAMULCE
Jacek
,
23.03.2017
Odpowiedz
Za namowa kolegi kupiłem tarcze i klocki do Mercedesa w220 i więcej tej dziadowskiej firmy nie kupię nie dość że zrobiłem może 2 tyś km to klocki od początku piszczały nie zależnie od pogody a teraz już się skończyły . Dramat więcej już ich nie kupię i wszystkim ich będę nie polecał !!!
bardzo dobre hamulce
lukasz
,
30.01.2017
Odpowiedz
Przyznam, że nawet nie znałem do końca historii firmy hamulców, które kupiłem jakiś czas temu :) Jestem z nich bardzo zadowolony i zdecydowanie polecam je każdemu kierowcy. Firma Girling jak najbardziej jest godna polecenia.

Dodaj swój komentarz