GIRLING – NOWA, ODŚWIEŻONA STRONA INTERNETOWA

Data:

Girling, jedna z najbardziej rozpoznawalnych na świecie marek związanych z technologią hamulcową postanowiła odświeżyć i zaktualizować swój wizerunek oraz przypomnieć klientom o swojej długiej historii, jakości i imponującej ofercie.

„Marka Girling jest silnie związana z technologią hamulcową od czasu pionierskiego zastosowania hamulca tarczowego przez Kapitana AHG Girlinga, podczas wyścigów Formuły 1 w 1952 roku”, powiedział Krzysztof Kociołek, Sales Development Manager odpowiedzialny za sprzedaż produktów Girling w Polsce.

“Dzięki swojej niezwykłej historii, nazwa Girling od lat jest synonimem wielu nowatorskich rozwiązań w dziedzinie motoryzacji i profesjonalnych wyścigów. W 1952 roku, inspirowane technologią wykorzystywaną w lotnictwie, hamulce tarczowe Girling zostały po raz pierwszy zamontowane w brytyjskim pojeździe BRM v16, startującym w Grand Prix Formuły 1 w Wielkiej Brytanii. Od roku 1959 zwycięstwo w mistrzostwach Formuły 1, 12 razy trafiło do kierowców, których bolidy wyposażone były w hamulce tarczowe Girling*.”

Nowa strona internetowa www.girlingauto.com/pl/ przykuwa uwagę dzięki nowoczesnym zdjęciom produktów, dynamicznej nawigacji, jak i wykorzystaniu materiałów archiwalnych, które przedstawiają ekscytującą historię marki Girling. Poprzez stronę możliwe jest także skorzystanie z elektronicznego katalogu produktów Girling, opartego na platformie TecDoc.

Spodobał Ci się artykuł?
i sprawdź ceny w naszej ofercie!

 „Metamorfoza nawiązuje do dotychczasowych osiągnięć oraz nowych technologii i nowoczesnych projektów firmy”, dodaje K. Kociołek. „Nowe hasło: Skuteczne hamulce decydują o wszystkim w zestawieniu z obrazami przedstawiającymi osiągnięcia Girling w dziedzinie wyścigów samochodowych, przypominają klientom, że marka ta wciąż jest uosobieniem jakości, bezpieczeństwa i skuteczności hamowania”.

Wszystkie części hamulcowe Girling są produkowane wedle standardów wyposażenia oryginalnego w światowej klasy zakładach, pokrywając zapotrzebowanie aż 95% europejskiego parku pojazdów. Wszystkie produkowane części marki Girling poddawane są rygorystycznym testom zarówno w laboratorium jak i na drodze oraz w pełni spełniają wymogi homologacji ECE R90 dla elementów hamulcowych.

* - http://www.hemmings.com/hsx/stories/2014/07/01/hmn_feature13.html


Komentarze

Wcześniej nie znałem tej Marki
Znawca
,
27.02.2020
Odpowiedz
Dzięki temu autorowi poznałem tą markę hamulców, ale raczej nie będęj jej stosował.
Hamulce
Fabian
,
19.06.2017
Odpowiedz
Klocki firmy Girling używam od kilku miesięcy i nie znałem kompletnie ich historii. Teraz jestem dumny mając hamulce takiej firmy. :D
SŁABE HAMULCE
Jacek
,
23.03.2017
Odpowiedz
Za namowa kolegi kupiłem tarcze i klocki do Mercedesa w220 i więcej tej dziadowskiej firmy nie kupię nie dość że zrobiłem może 2 tyś km to klocki od początku piszczały nie zależnie od pogody a teraz już się skończyły . Dramat więcej już ich nie kupię i wszystkim ich będę nie polecał !!!
bardzo dobre hamulce
lukasz
,
30.01.2017
Odpowiedz
Przyznam, że nawet nie znałem do końca historii firmy hamulców, które kupiłem jakiś czas temu :) Jestem z nich bardzo zadowolony i zdecydowanie polecam je każdemu kierowcy. Firma Girling jak najbardziej jest godna polecenia.

Dodaj swój komentarz

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.