Części samochodowe Rzeszów - poradnik zakupowy dla mieszkańców Rzeszowa i okolic

Data:

Mieszkasz w Rzeszowie lub okolicach? Jesteś kierowcą, właścicielem auta poszukującym sposobu na obniżenie kosztów eksploatacji swojego pojazdu? Jeśli na każde z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, koniecznie przeczytaj niniejszy poradnik.

Posiadanie samochodu w każdym przypadku wiąże się z pewnymi kosztami. Koszty te można podzielić na koszty zależne i niezależne. Koszty niezależne to wszystkie opłaty ponoszone przez kierowcę, których obowiązek uiszczania narzuca prawo i to od organów administracji w głównej mierze zależy ich wysokość (nie zależy od kierowcy). Koszty zależne to z kolei wszystko to, co rozumiemy przez skutki właściwej eksploatacji pojazdu, jak np. koszty paliwa, płynów eksploatacyjnych, utrzymania oraz – co często stanowi naprawdę sporą część całości – koszty części zamiennych. Każdy z tych wydatków zależy w głównej mierze od właściciela auta czy jego użytkownika (kierowcy), na każdym można zaoszczędzić lub mocno nadwyrężyć swój portfel. Co możesz zrobić, aby wydawać mniej? W jaki sposób kupno części samochodowych w Rzeszowie może stać się sposobem na ograniczenie wydatków na eksploatację auta?

Które części samochodowe najlepiej jest kupować w Rzeszowie przez internet, a po co możesz wybrać się do sklepu stacjonarnego?

Każdy kierowca, wybierając swojego dostawcę części zamiennych w Rzeszowie lub w każdym innym mieście, ma do wyboru dwie główne opcje:

  1. Sklepy, czy też raczej punkty stacjonarne – w grę wchodzą tu przede wszystkim sklepy motoryzacyjne, hurtownie, ale też tzw. szroty.
  2. Dostawcy działający online – tu również przede wszystkim mowa jest o sklepach internetowych, ale w ten sposób działają też niektóre hurtownie, a nawet osoby prywatne oferujące używane części zamienne np. za pośrednictwem portali aukcyjnych.

Mając do dyspozycji oba te kanały dystrybucji, możesz zaopatrywać się w całości w jednym z nich lub też dostosować wybór sklepu do swoich potrzeb. Ta druga opcja jest zdecydowanie częściej zalecana przez ekspertów, a przy tym znacznie bardziej ekonomiczna. Dlaczego? Powodem jest znajomość zasad funkcjonowania dostawców stacjonarnych oraz internetowych. Załóżmy, że mieszkając w Rzeszowie, potrzebujesz jakiejś części samochodowej do swojego auta na już, na dzisiaj, a najlepiej na tę chwilę. Gdzie będziesz jej szukał? W sklepie stacjonarnym. Tam zapłacisz więcej, ale dostaniesz wszystko od ręki. Przynajmniej w teorii. Z pewnością bowiem zapłacisz więcej, ale od ręki dostaniesz jedynie to, co akurat będzie na stanie magazynowym. Wszystkie mniej popularne części, w tym też części do modeli spoza TOP 5 najpopularniejszych marek, będziesz musiał zamawiać i czekać, aż sklep ściągnie je z hurtowni. Inaczej wygląda to w przypadku internetu.

Kupno części samochodowych od dostawcy internetowego oznacza dla kierowcy z Rzeszowa i okolic przede wszystkim sporą oszczędność. Za zamówienie zapłacisz mniej, niż w sklepie stacjonarnym, a przy tym nie będzie problemu z jej znalezieniem. Oferta naszego sklepu, iParts.pl, to ponad 2 mln części i każdą z nich jesteśmy w stanie dostarczyć Ci w ciągu nawet kilkunastu godzin.

Co sprawia, że to iParts.pl jest najlepszym dostawcą części samochodowych w Rzeszowie? Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

Istnieją 3 główne i w większości przypadków decydujące powody, dla których kierowcy z Rzeszowa wybierają części samochodowe z iParts.pl. Są nimi:

  1. Cena – jak wspominaliśmy, części zamienne kupowane w internecie zawsze były, są i będą tańsze od części w sklepach stacjonarnych. U nas ceny nawet jak na internet są bardzo atrakcyjne.
  2. Obsługa klienta – niewielu może pochwalić się równie kompleksową obsługą klienta, a już na pewno nikt nie posiada tak rozbudowanego działu doradców, którzy pomagają kierowcom przy wyborze interesujących ich części.
  3. Polityka łatwych zwrotów – u nas każdą zamówioną część możesz bardzo łatwo zwrócić w ciągu nawet 100 dni od zakupu, otrzymując z powrotem całość pieniędzy. Bez żadnych komplikacji.

Każdy z tych punktów na ogół wystarczy do przekonania nieprzekonanych i ułatwia podjęcie decyzji przez niezdecydowanych. Jednak na tym wcale nie kończy się lista zalet iParts.pl. Z całą pewnością do takich musimy doliczyć również wspominaną już, niezwykle rozbudowaną ofertę, która pozwala nam pokryć zapotrzebowanie na części zamienne zdecydowanej większości mieszkańców Rzeszowa i całego Podkarpacia. Dzięki doświadczeniu zdobytemu przez lata działalności na polskim rynku, udało nam się również na tyle usprawnić całą logistykę, iż proces od przyjęcia zamówienia do dostarczenia przesyłki pod wskazany adres potrafimy maksymalnie skrócić. Dzięki temu zamówienie złożone dziś przed południem, może znaleźć się u Ciebie już następnego dnia rano.

Co zaś się tyczy pomocy naszych doradców, to tu koniecznie należy dodać, iż zadbaliśmy o to, aby kontakt z ekspertami iParts.pl ułatwiony został tak bardzo, jak to tylko możliwe. Skontaktujesz się z nimi przede wszystkim telefonicznie pod jednym, przypisanym do nich numerem telefonu. Oprócz tego możesz po prostu napisać do nich zwykłego maila na adres podany na naszej stronie. Dla tych co bardziej niecierpliwych lub potrzebujących szybkiej porady, a nie mogących skorzystać z telefonu, uruchomiliśmy na naszej stronie specjalny komunikator, przez który można porozmawiać z jednym z naszych ekspertów.

Części kupione w internecie to często nawet połowa ceny w porównaniu ze sklepami stacjonarnymi.

Twój kod zniżkowy na -5%* to: RZE5

* - nie dotyczy kategorii produktowych: oleje, opony, koła dwumasowe, sprzęgła.

Szukasz tanich auto części w Rzeszowie? Sprawdź części samochodowe online!

 

 

Spodobał Ci się artykuł?

i sprawdź internetowe ceny części samochodowych w naszej ofercie!

Lista osiedli:

1000-lecia, Andersa, Baranówka, Biała, Budziwój, Bzianka, Dąbrowskiego, Drabinianka, Grota-Roweckiego, Kmity, Kotuli, Krakowska Południe, Króla Augusta, Matysówka, Mieszka I, Miłocin, Miłocin-św. Huberta, Nowe Miasto, Paderewskiego, Piastów, Pobitno, Pogwizdów Nowy, Przybyszówka, Pułaskiego, Słocina, Śródmieście, Staromieście, Staroniwa, Wilkowyja, Zalesie, Załęże, Zawiszy Czarnego, Zwięczyca

Rzeszów w migawkach:

Strona www: https://www.erzeszow.pl/
Profil na Facebook: https://www.facebook.com/Rzeszow.stolica.innowacji/
Profil na Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCAmxqTdFSbY54HJK2G6yLHA

Inne miasta:

Części samochodowe Kraków, Części samochodowe Łódź, Części samochodowe Wrocław, Części samochodowe Poznań, Części samochodowe Gdańsk, Części samochodowe Szczecin, Części samochodowe Bydgoszcz, Części samochodowe Lublin, Części samochodowe Białystok, Części samochodowe Katowice, Części samochodowe Toruń, Części samochodowe Zielona Góra, Części samochodowe Gorzów Wielkopolski, Części samochodowe Opole, Części samochodowe Kielce, Części samochodowe Olsztyn

Części samochodowe Gdynia, Części samochodowe Częstochowa, Części samochodowe Radom, Części samochodowe Gliwice, Części samochodowe Zabrze, Części samochodowe Bialsko Biała, Części samochodowe Bytom, Części samochodowe Rybnik, Części samochodowe Ruda Śląska, Części samochodowe Tychy, Części samochodowe Elbląg, Części samochodowe Płock, Części samochodowe Dąbrowa Górnicza, Części samochodowe Wałbrzych, Części samochodowe Włocławek, Części samochodowe Tarnów, Części samochodowe Chorzów