Części samochodowe TESLA

O firmie Tesla

Powstanie firmy TESLA datuje się na rok 1958. Od początku swojej działalności przedsiębiorstwo zajmowało się projektowaniem, doskonaleniem, produkcją i sprzedażą produktów dla branży motoryzacyjnej i przemysłu. Blisko sześćdziesiąt lat doświadczenia przyczyniło się do dzisiejszej pozycji firmy na rynku motoryzacyjnym. Ponad 380 pracowników czuwa nad przebieg produkcji, jakością produktów i obsługą firmy, z czego aż 75% z nich to pracownicy linii produkcyjnej i rozwoju technicznego.

Aktualnie wytwarzane elementy nawiązują do tradycji firmy. Wśród nich znajdziemy elementy dla motoryzacji, elementy elektroniczne oraz gotowe urządzenia elektroniczne. Na ofertę przeznaczoną na potrzeby rynku motoryzacyjnego składają się przewody zapłonowe, wiązki przewodów, cewki zapłonowe, moduły i sterowniki zapłonowe, moduły tłumiące/przeciwzakłóceniowe, bezpieczniki dostosowanych do różnych wymagań, skrzynki i podstawki bezpiecznikowe, żarówki halogenowe.

Ponad połowa produkowanych wyrobów marki TESLA eksportowana jest do krajów Unii Europejskiej, Europy Wschodniej i Azji. Około 40% sprzedanych produktów trafia na rynek czeski.

Produkty firmy TESLA gwarantują wysoką jakość. Dobre wyniki finansowe oraz utrzymująca się sprzyjająca koniunktura na rynku motoryzacyjnym pozwoliła na zwiększenie wydatków na nowoczesny park maszynowy i zakup nowych urządzeń, usprawniających proces produkcji. Wszystkie te czynniki dają gwarancję technologicznie dopracowanych części wysokiej jakości.