Części samochodowe MEAT & DORIA

Kategorie

Oferta producenta części Meat&Doria

Firma MEAT została założona w 1945 roku przez P. Lorenziego, który zaczynał jako dystrybutor części elektrycznych na potrzeby rynku części zamiennych. Na początku lat 50. XX wieku w ofertę włączono produkcję gaźników, które trafiały również na rynek części zamiennych będący wówczas głównym obszarem działalności firmy. Wraz z rozwojem działalności firma MEAT uzyskiwała "know-how" w zakresie produkcji gaźników, przez co szybko stała się europejskim liderem w tej dziedzinie. 

W 1985 roku rozpoczęto sprzedaż filtrów paliwa DORIA. Od tego momentu firma rozwijała się w dwóch kierunkach – produkcji elementów układu paliwowego oraz produkcji filtrów samochodowych. Obecnie firma MEAT&DORIA jest w stanie zagwarantować ofertę najwyższej jakości części zawierającą przeszło 10 000 pozycji, wśród których warto wymienić takie podzespoły jak m.in. sondy lambda, cewki zapłonowe, przekładnie kierownicze, głowice silnika, kolektory ssące, turbosprężarki, wałki rozrządu, kompresory klimatyzacji oraz filtry oleju, filtry paliwa, filtry powietrza i filtry kabinowe-przeciwpyłkowe.

Opinie o MEAT & DORIA

Dobre jakościowo części w dobrych cenach. Opinie o Meat Doria są podzielone i nie jest ich wiele, ale ja z pełnym przekonaniem mogę polecić ich części - szczególnie termostaty, wytrzymałe i niezawodne.

, Łódź

Jestem miło zaskoczony pompą paliwa Meat Doria, nie znałem tego producenta ale po montażu i eksploatacji stwierdzam, że to bardzo dobre części.

, Elbląg

Części Meat Doria jak dla mnie są w zupełności wystarczające, spełniają oczekiwania moje i mojego auta. Polecam serdecznie.

, Przemyśl

Mój znajomy mechanik polecał mi części Meat Doria i posłuchałem się jego rad. Auto jeździ, ma się dobrze a ja jestem zadowolony i zachęcam do wyboru Meat Doria.

, Lublin