Części samochodowe FRIGAIR

Oferta części Frig Air

Frig Air jest włoskim dystrybutorem wymienników ciepła do samochodów, obecnym na rynku motoryzacyjnym od 1992 roku. W ciągu 20 lat istnienia firma znacząco rozwinęła sprzedaż części samochodowych, otwierając kolejne oddziały – najpierw w 1998 roku we Francji, następnie w 2004 roku w Hiszpanii, a w 2007 roku również w Niemczech. 

Główna siedziba Frig Air znajduje się we włoskim mieście Ferrara, gdzie zlokalizowany jest też zakład produkcyjny o powierzchni magazynowej 4000 m2. Firma jest częścią międzynarodowej organizacji HACTEC Global Service, działającej w Miami na Florydzie, w Stanach Zjednoczonych, która już od 50 lat nadzoruje produkcję wymienników ciepła – zarówno jako oryginalnego wyposażenia, jak i części zamiennych. 

Frig Air specjalizuje się przede wszystkim w dystrybucji komponentów z sektora: 

  • termicznego - nagrzewnice, chłodnice, wentylatory, chłodnice międzystopniowe (intercooler),
  • klimatyzacyjnego - parowniki, sprężarki, skraplacze, filtry odwadniacze, zawory rozprężne, czujniki ciśnienia, przewody wstępnie uformowane, filtry kabinowe, wentylatory prądu przemiennego, systemy ładowania AC, urządzenia i wyposażenie AC, kondensatory, filtry przeciwpyłkowe, presostaty, zawory rozprężne, koła pasowe napinające, uszczelki, przełączniki, czujniki temperatury, termostaty. 

Frig Air to oficjalny dostawca oryginalnych auto części dla branży motoryzacyjnej, dystrybutor OES dla marek Opel i Fiat, a także partner i certyfikowany dostawca TecDoc. Dostarczane produkty cechuje niezawodność i wydajność będąca efektem  stosowania nowoczesnych rozwiązań technologicznych.